reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

No jak to? :eek: Zakład to zakład. Przyciśnij go do muru i już :tak:;-)

no bede musiala sie przypomniec :-D a co... zalozyl sie to trzeba dotrzymac slowa ;-) zobaczymy co na to dzis powie...

Początkowa waga-56kg
Obecna (35tc) - 71kg
15kg na plusie przy 156cm:eek:

ja przy mniej wiecej 159 cm mam + 20/+21 teraz pewnie wiec mysle ze w Twoim przypadku jeszcze nie jest tak zle

Ja też nie miałam tak wysoko brzucha, żeby nie zmieścić (siedząc) dłoni pod biustem.
I jak teraz się zorientować, że brzuch się obniżył??

a moze zrob fotke i porownaj ze wczesniejsza?
 
reklama
mary_mary, u ciebie jakos nie widac,ze tyle wazysz :tak:

zwazylam sie wczoraj, osiagnelam wage, jaka sobie zaplanowalam na cala ciaze 80kg, czyli +12kg (wzrost 170) , a jeszcze 8 tyg przede mna:eek:
 
Ja dzis mialam wizyte u gin i ta zdolowala mnie moja waga.
Stwierdzila: "dziewczyny kochane(pewnie w l.mnogiej, bo przede mna tez byla ciazowka z terminem ok 2-3tyg wczesniejszym niz ja)czy wy poglupialyscie??? Jak Wy chcecie potem to zrzucic! zastanowcie sie jak jecie!" i zalapalam dola...

Obecna waga 75,5kg,
waga wyjsciowa 62kg czyli 13.5kg na plus.
3kg/4tyg.
14kg na plus liczac od pierwszego wpisu w karcie ciazy w 11tc.
 
royanna ja 2 tygodnie temu miałam +9kg ale podejrzewam że teraz też jakieś 3 kg mam bo ostatnio zauważyłam że szybko mi przybywa. Ja bym się nie przejmowała bo sa przecież i dziewczyny z wyższą waga.
 
W pierwszej ciazy mialam na koniec 9.5kg na +, ale bylam przed trzydziestka ;)
A teraz pewnie bede miec z 16-17kg na +, ale jestem po trzydziestce;)
Starosc nie radosc, ahahhaha
 
reklama
Do góry