reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
to ważysz mało....:tak: ale brzuszek maż nawet nawet
mój ma 87 tylko:sorry2:
ale ważne że dzieci nasze mają się dobrze ....
tak, z moim brzuszkiem to prawda :tak: ledwo sie ruszam czasami, zaduszka po wejsciu na moje 2. pietro, spie ledwo co, ogolnie cieeeeezko mi z nim... no ale co poradzic :) jak taka slodka zawartosc w nim mieszka ;]
 
Klaudzia widać po mnie widać;-)Nazywają mnie Jenifer LOPEZ zgadnij dlaczego?;-)

to wyobraz sobie ze mnie tez tak nazywaja..... czasami dla odmiany Beyonce! a raczej nazywali mnie juz tak przed ciaza :-D teraz nie ma okreslenia na moj rozmiar! dupsko mam ogromneeee... i takie odstajace jak u kaczki! masakra!!!! mi zamiast w piersi wszystko poszlo w tylek ! no i kg zamiast w biust to tez w tylek...
 
reklama
fajnie sie macie dziewczyny.... ja przy moim wzroscie mam juz prawie 80kg :dry::dry::dry: tylko ja mam grube i ciezkie kosci tak niby twierdzil moj lekarz gdy uprawialam sporty... a ja sie trzymam tej tezy hehehe mazeniem bylo by 58kg przed ciaza wazylam 62kg i wsumie nie czulam sie zle z ta waga... wchodzilam do jeansow 36/38 bez problemow...
 
Do góry