reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Dziewczyny ja i mamulica to szefowe klubu hahahaha to te dwie ktore chca wiecej dziewczyn w swoim klubie :-D:-D

oczywiscie nikomu nie zycze ale milo wiedziec ze nie tylko my z tych "pieknie okraglych" :-D

a zapraszam do klubu wszystkie powyzej 15 kg+ (juz teraz!) bo reszta to chuderlaki kochane z talia osy :-)
no to ja muszę się zważyc i sprawdzić czy łapię się na kryteria :))))
 
reklama
no to ja muszę się zważyc i sprawdzić czy łapię się na kryteria :))))

czekam niecierpliwie na rezultaty hehehe :-) ale szczerze to nie zycze zadnej tych kg... nie za fajnie sie z nimi poruszac a co dopiero ubrac :dry: ale bede miec satysfakcje jak zrzucę i pomysle sobie........ no i co? schudlam a przynajmniej w ciazy sie najadlam i mialam wieleeee przyjemnosci :-) a reszta dziewczyn sie pilnowala i nie miala przyjemnosci z pizzy, czekolady, mcdonaldow i jedzenia po 12 :-)

przynajmniej tak sobie to probuje tlumaczyc :cool::cool::cool:
 
ale bede miec satysfakcje jak zrzucę i pomysle sobie........ no i co? schudlam a przynajmniej w ciazy sie najadlam i mialam wieleeee przyjemnosci :-) a reszta dziewczyn sie pilnowala i nie miala przyjemnosci z pizzy, czekolady, mcdonaldow i jedzenia po 12 :-)

przynajmniej tak sobie to probuje tlumaczyc :cool::cool::cool:
No Klaudzia my w klubie to nawet myślimy tak samo:-D:-D:-D (no w sumie cóż innego nam pozostało:baffled::dry::-D). Ja wyszłam dokładnie z tych samych założeń!!!I obstaję przy tym, że są one genialne:cool2::cool2::cool2: :-D
 
za mało takich jak ja :-p bo chyba jak sięnie mylę to była jeszcze luandzia1 (nie wiem czy dobrze nick napisałam)

no ja tyje tak średnio ani za dużo ani za mało póki co +8 ale brzuszek mam niewielki to fakt jak byłam tydzień temu w szpitalu to położna mnie zmierzyla to było chyba 82 cm(albo 88 :confused:) chyba bardziej ostatni idzie mi w uda :sorry2: mam tylko nadzieję że 12 kg nie przekroczę
 
a ja sobie nie żałuje :-), do 6 -tego miesiąca to jadałam 3 śniadania bo pierwsze było już o 4 rano a potem ok 7 razem z mężem przed jego wyjściem do pracy no i ok 9 jak już wstałam całkiem z łóżka :tak:, a potem drugie śniadanie i obiad i podwieczorek i kolacja , a potem jakoś mi to przeszło i jem w miarę normalnie :-)
najbardziej to mi teraz szkoda osób otyłych , już wiem z jakimi problemami muszą się codziennie zmagać , ja na szczęście mam nadzieje wrócić do swoich wymiarów sprzed ciąży i wierze że mi się uda
zresztą będziemy za siebie trzymać kciuki ;-)nawzajem to nam na pewno wszystkim się uda :tak:
 
no ja tyje tak średnio ani za dużo ani za mało póki co +8 ale brzuszek mam niewielki to fakt jak byłam tydzień temu w szpitalu to położna mnie zmierzyla to było chyba 82 cm(albo 88 :confused:) chyba bardziej ostatni idzie mi w uda :sorry2: mam tylko nadzieję że 12 kg nie przekroczę
ja sobie nie żałuje a tyje też średnio bo do tej pory +7,7kg więc chyba całkiem w porządku :)) jem normalnie, słodkiego sobie nie odmawiam i jedzenie na mieście też mi bardzo smakuje :))

Ka..m a ty ile przytyłaś??
 
reklama
Kochane ja dzis bylam u lekarza, i doktorka troche sie zdziwila ze tak malo przytylam, bo jak na razie to +5,5kg. Jem wszystko na co mam ochote, nie odmawiam sobie niczego. Ale powiedziala mi ze przez te ostatnie tygodnie to przybiera sie na wadze najwiecej, tak ze poczekamy zobaczymy i ze jeszcze nadrobie straty :o). Pierwsze miesiace ciazy nie mialam za lekkie, bo mialam anemie, wstret do jedzenia i wymioty brrrrr :crazy: tak ze wtedy spadlam prawie 5kg.


 
Do góry