reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

no ja tyje tak średnio ani za dużo ani za mało póki co +8 ale brzuszek mam niewielki to fakt jak byłam tydzień temu w szpitalu to położna mnie zmierzyla to było chyba 82 cm(albo 88 :confused:) chyba bardziej ostatni idzie mi w uda :sorry2: mam tylko nadzieję że 12 kg nie przekroczę
ja miałam 86 ostatnio ale właśnie sprawdziłąm i mam 87:tak:
więc się łapiemy do jednej grupy... hehe
a na + mam 6 kg:-)
 
reklama
I mnie + 8 kg po wczorajszym ważeniu u gina, w ciągu oststnich 5 tygodni przybyło 2 kg. W trakcie badania lekarz stwierdził, że coś mały ten mój brzuszek (a mam 93 cm w obwodzie) i dla pewności obmierzył malucha na USG, i ze zdziewieniem stwierdzil że junior slusznych rozmiarów i waży już 2098 g. :tak:
 
to widzę że i z tego klubu moe coś być:-D
bo już jesteśmy 3:tak:
ja jeszcze nie doszlam do wagi sprzed ciazy... mialam okolo 75,5 a na poczatku ciazy(jak jeszcze nie wiedzialam o tym fakcie), mialam taki wstret do jedzenia, ze spadlam do 69,2-taki mam pierwszy wpis w karcie ciazy. potem byl okres, ze jeszcze spadala, obecnie rosnie z tym ze w tej chwili mam 69,5. lekarz sie cieszy, ze nie spada i z wszelkich pomiarow i badan wynika, ze z Tomusiem wszystko w porzadku :) brzuch tez mam sporawy, obecnie ok 110cm, ale bardzo stracilam na twarzy, rece i nogi tez mam szczuple. podobno taka moja "uroda" i nie da sie tego znienic...
wiec chyba sie kwalifikuje do tego klubu :-)
 
ja jeszcze nie doszlam do wagi sprzed ciazy... mialam okolo 75,5 a na poczatku ciazy(jak jeszcze nie wiedzialam o tym fakcie), mialam taki wstret do jedzenia, ze spadlam do 69,2-taki mam pierwszy wpis w karcie ciazy. potem byl okres, ze jeszcze spadala, obecnie rosnie z tym ze w tej chwili mam 69,5. lekarz sie cieszy, ze nie spada i z wszelkich pomiarow i badan wynika, ze z Tomusiem wszystko w porzadku :) brzuch tez mam sporawy, obecnie ok 110cm, ale bardzo stracilam na twarzy, rece i nogi tez mam szczuple. podobno taka moja "uroda" i nie da sie tego znienic...
wiec chyba sie kwalifikuje do tego klubu :-)
to ważysz mało....:tak: ale brzuszek maż nawet nawet
mój ma 87 tylko:sorry2:
ale ważne że dzieci nasze mają się dobrze ....
 
Na początku ciąży ważyłam 79 kg (180 cm wzrostu) a po dzisiejszym ważeniu 96 kg.więc... uwaga uwaga..................... 17 kg na plusie:-D:-D jestem w klubie:-D:-D Bałam się, że bedzie więcej , ale przez te 4 tyg.tylko 2,5 kg:tak:
Zapiszecie mnie????????????????/:-D:-D
 
reklama
Na początku ciąży ważyłam 79 kg (180 cm wzrostu) a po dzisiejszym ważeniu 96 kg.więc... uwaga uwaga..................... 17 kg na plusie:-D:-D jestem w klubie:-D:-D Bałam się, że bedzie więcej , ale przez te 4 tyg.tylko 2,5 kg:tak:
Zapiszecie mnie????????????????/:-D:-D

zostalas OFICJALNIE PRZYJETA! hehehehe tylko przy twoich 180 tych kg pewnie nie widac... nie to co umnie w szpilkach 163 hehehe
 
Do góry