reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Tak sobie pomyslałam , że jak tak dalej pójdzie to do porodu na pewno do 100 kg dobije:szok::szok::szok: I tak się zasatanawiam ,czy w normalnym szpitalu przyjmą kobietę co tyle waży ?? Może to od razu trzeba do weterynarza co się słonicami i hipopotamicami zajmuje:-D:-D:-D Przynajmniej sprzet ma odpowiedni .Gorzej jak kaze rodzić na sianie ;-)
dobre :-D:-D:-D:-D ale ja to na bank będę do takiego weterynarza zasuwać :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Tak sobie pomyslałam , że jak tak dalej pójdzie to do porodu na pewno do 100 kg dobije:szok::szok::szok: I tak się zasatanawiam ,czy w normalnym szpitalu przyjmą kobietę co tyle waży ?? Może to od razu trzeba do weterynarza co się słonicami i hipopotamicami zajmuje:-D:-D:-D Przynajmniej sprzet ma odpowiedni .Gorzej jak kaze rodzić na sianie ;-)

:-):-):-):-) ale się ubawiłam , dobre :-):-):-):-)
ale wiesz w polskich szpitalach są tak materace w łóżkach wygniecione ,że nie sprawi im to wielkiej różnicy :-D
 
No to ja mam problem z głowy:-D:-D:-D. Mój małżonek - lek. wet. specjalista rozrodu bydła da radę na pewno:-D:-D:-D. Martolinka, a może chcesz się do Mojego na poród zapisać:cool2::cool2::cool2:... Pełna obsługa, czyste oborowe siano gratis i sianokiszonka!!!!:-p:-D:-D:-D
 
hejka:-)
moja waga dobila do 75kilo:szok:jak tak dalej pojdzie to jak slonica bede:sorry:
Ehhhh, ja też dzisiaj stanęłam na wagę - kolejne 2kg do przodu :-(
Tzn mamy 34tydz a ja +17kg!!! :-(
Tu już nawet nie chodzi o to ile przytyłam ale ile ważę! 102kg!!!!!!!
Jestem przerażona i zdołowana, a nawet zmobilizowałam się i na basen od 3 tyg chodzę - tak ok 2-3 razy w tyg.
 
Ostatnia edycja:
Ehhhh, ja też dzisiaj stanęłam na wagę - kolejne 2kg do przodu :-(
Tzn mamy 34tydz a ja +17kg!!! :-(
Tu już nawet nie chodzi o to ile przytyłam ale ile ważę! 102kg!!!!!!!
Jestem przerażona i zdołowana, a nawet zmobilizowałam się i na basen od 3 tyg chodzę - tak ok 2-3 razy w tyg.

Marzenka 100 Lat :cool2:
 
reklama
Do góry