reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

no i powiedz kochana, co te babki tu wygaduja, majac po 8-10kg na plusie:angry:
my witamy w klubie tylko te kobietki powyzej 18kg na plusie w 32 tyg ciazy, czy jest ktos oprocz nas? hahaha :D
ja klaudzia mam wrazenie, ze jak zamkne sie w 25kg + to bede mega szczesciara hahahaha
ps.wcale mi nie do smiechu:crazy: :p
no jednak nadal jestem liderem:baffled::-D... 21kg w 32 tygodniu:zawstydzona/y::-D:baffled::-p
 
reklama
moja waga na szczęście stanęła w miejscu! jak tyłam bardzo na początku, bo co miesiąc 3 kg, tak teraz od lipca przytyłam 1 kg i mam +9 i mam nadzieję, że nie przekroczę 12-13 kg ;-)
 
MAMULICA KATRENKI KLAUDZIA WITAJMY W KLUBIE GIGANTOW :-D jest nas 4!:-D kiepski to powod do dumy hahaha, ale bedziemy ostro walczyly, zeby do wiosny wygladac chociaz jak pol-giganty.
 
reklama
smialo mozna nas nazwac pionerkami......;-)
wiecie co mnie najbardiej przeraza, co bedzie jak ta dzidzia juz sie urodzi a ja dalej bede wielka....bo teraz to sie chociaz ta ciaza mozna pocieszac......:sorry2: mysle, ze wtedy dopiero zacznie mnie to dolowac......
 
Do góry