reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

no tak tyle ze zdjecia widzialas do pol tylka... a gdzies te kg musialy sie podziac, np w udach i tylku... dieta u mnie napewno bedzie nie unikniona po porodzie chodzby dlatego ze nie zmieszcze sie w ZADNE spodnie sprzed ciazy!
 
reklama
Ja mam 8 kg na+..a przed ciążą ważyłam 48kg..a już 2 dzieci urodziłam,więc da się tego pozbyć;-) zgubiłam też bez żadnych starań..gorzej mają dziewczyny z tendencjami do tycia,bo one muszą troszkę popracować nad tym...ale chcieć to móc:-D
 
no tak tyle ze zdjecia widzialas do pol tylka... a gdzies te kg musialy sie podziac, np w udach i tylku... dieta u mnie napewno bedzie nie unikniona po porodzie chodzby dlatego ze nie zmieszcze sie w ZADNE spodnie sprzed ciazy!
nie jest źle... mówię Ci poważnie.....:tak:
ja póki co wchodzę we wszystkie ciuchy z przed ciąży.....:-)
 
no moja waga z przed ciąży 49 kg:) ale co tam, zacznie się wiosna, codzienne długie spacerki z dzieckiem i będziemy zgrabniutkie jeszcze bardziej niż przed ciążą:) Dziewczyny nie łamcie się damy rade:) Już nam malutko do końca zostało:-)
 
nie jest zle bo jest tragicznie i nie zmienie zdania, kolo 18kg + to nie jest dobry wynik wiec mnie nie przekonasz...
ale wiem ze zrzucę to szybciutko wiec narazie staram sie nie przejmowac zbytnio ;-)
to dobrze że się nie przejmujesz:tak:
wkońcu to wszystko dla dzidzi... więc nie można sobie niczego odmawiać;-)
 
dokładnie :)) w sumie przed ciążą już miała brzuszek bo zastało jej po wczęsniejszym poronieniu więc w sumie teraz jest szczupła jak nigdy. Mam nadzieje że ze mną będzie podobnie bo jesteśmy bliźniaczkami :)

łaaał, zawsze marzyłam, żeby mieć siostrę bliźniaczkę :rofl2:
o rany , ale 18 kg... szok!:-)
 
reklama
Do góry