reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
nie jest zle bo jest tragicznie i nie zmienie zdania, kolo 18kg + to nie jest dobry wynik wiec mnie nie przekonasz...
ale wiem ze zrzucę to szybciutko wiec narazie staram sie nie przejmowac zbytnio ;-)

no i powiedz kochana, co te babki tu wygaduja, majac po 8-10kg na plusie:angry:
my witamy w klubie tylko te kobietki powyzej 18kg na plusie w 32 tyg ciazy, czy jest ktos oprocz nas? hahaha :D
ja klaudzia mam wrazenie, ze jak zamkne sie w 25kg + to bede mega szczesciara hahahaha
ps.wcale mi nie do smiechu:crazy: :p
 
Ostatnia edycja:
no u mnie to jakiś dziwny skok tej wagi. W tydzień 2 kg.???? To chyba jakaś przesada, dlatego lekarz uważa, że to obrzęki są!!! Co do brzusiów to chyba podobne mamy wielkościowo :))))

Buziaki
 
Ja też 12+ i na razie waga stoi w miejscu, na cale szczęście bo jak się rozpędziła to myślałam że do 100kg dobiję:) Oczywiście pomijam fakt wczorajszego obiadu (filet z dorsza, 2x frytki, zestaw surówek) :-D Po takim obiedzie waga znowu 1,5 kg:)
 
ja mam wizyte w poniedzialek i juz sie boje tej wagi:-(szczegolnie ze obecnie u mnie slodycze sa pochlaniane w strasznych ilosciach i wiem ze powinam sie powstrzymac ale nie umiem:-(
 
To wiecie ile ja ważę?! Boże...52 kg w 17 tygodniu!! Dzisiaj zapytałam moją gin. czy to w porządku że taka szczupła powiedziała że nie mam się martwić że będę przezywać w odwrotnym problemie:D No szczerze...marzę o tym.
 
reklama
no i powiedz kochana, co te babki tu wygaduja, majac po 8-10kg na plusie:angry:
my witamy w klubie tylko te kobietki powyzej 18kg na plusie w 32 tyg ciazy, czy jest ktos oprocz nas? hahaha :D
ja klaudzia mam wrazenie, ze jak zamkne sie w 25kg + to bede mega szczesciara hahahaha
ps.wcale mi nie do smiechu:crazy: :p
no to przylaczam sie do listy hipkow.... 18 kg....no coz staram sie nie przejmowac i juz sobie obiecalam , ze potem bede z tym walczyc....nic na to nie poradzimy moje drogie...glowa do gory....:tak:
 
Do góry