reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
smialo mozna nas nazwac pionerkami......;-)
wiecie co mnie najbardiej przeraza, co bedzie jak ta dzidzia juz sie urodzi a ja dalej bede wielka....bo teraz to sie chociaz ta ciaza mozna pocieszac......:sorry2: mysle, ze wtedy dopiero zacznie mnie to dolowac......
No Katrenki, pisałam już o tym...:-D Pomyślałam że będziemy się chować za wózkiem, więc może dla niepoznaki lepiej kupić duuuuuuuzy... Wiadomo, wszytsko zależy od punktu odniesienia:-D:-D:-D
 
no jednak nadal jestem liderem:baffled::-D... 21kg w 32 tygodniu:zawstydzona/y::-D:baffled::-p
No ja w 32 tyg (tzn zeszłym) odnotowałam pełną stówę tj +15 na plus...
Dziś nawet w "pytaniu na śniadanie" mówili o gubieniu wagi po porodzie - w sumie nic nowego nei powiedzieli - zdrowa dieta i ćwiczenia:-D
Heheehe - najbardziej podobała mi się kwestia:
"... z regóły kobiety w ciąży dowiadują się co powinny jeść w 8 miesiącu na szkole rodzenia...":-D:-D:-D
 
No Katrenki, pisałam już o tym...:-D Pomyślałam że będziemy się chować za wózkiem, więc może dla niepoznaki lepiej kupić duuuuuuuzy... Wiadomo, wszytsko zależy od punktu odniesienia:-D:-D:-D

tak tak, dlatego ja teraz kupuję coraz większe torebki :-) przy naprawdę dużej PRAWIE nie widać brzuszyska
 
Moje 8 na + już nieaktualne.. Dziś stwierdziłam 9.. Obawiam się, że to już pójdzie lawinowo.. Zapewne dziewczyny z wagą ciut większą będą już teraz mniej przybierać, a "chudzielce" nadrobią:-) U mnie 2 kg w ciągu 3tyg.
 
czesc dziewczyny
ja juz prawie koncze 32 tydzień i przytyłam 10 kg i waga stoi a maleństwo rośnie. jutro kolejna wizyta może sie coś zmieniło:))
 
reklama
Moje 8 na + już nieaktualne.. Dziś stwierdziłam 9.. Obawiam się, że to już pójdzie lawinowo.. Zapewne dziewczyny z wagą ciut większą będą już teraz mniej przybierać, a "chudzielce" nadrobią:-) U mnie 2 kg w ciągu 3tyg.

malina, ja przez tydzień przytyłam 2 tygodnie. jakieś nieporozumienie!!!! mam już +12 kg. ciekawe co dalej :(
 
Do góry