reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
ja to nawet nie sprawdzam tego kalkulatora:-pprzy moim krasnoludkowatym wzroscie i 14 kilo wiecej...oj bedzie mialo sie z czego odchudzac:sorry2:ale wierze i wiem z doswiadczenia ze dziecko mi da popalic..te nocne wstawanie..obowiazki...do tego moj M i moj mati..takze daje sobie 4 miechy po porodzie i bede szczuplejsza niz bylam teraz przed ciaza:-p:rolleyes2::rofl:takze nie zamartwiajcie sie dziewczeta na zapas..zobaczycie jak szybko z wagi bedziecie leciec....jeszcze bedziemy musialy uwazac zima..by wiatr nas nie porwal...:-Ddobrze ze bedziemy chodzic z wozeczkami to bedzie sie czego przytrzymac:-D
 
No, sprawdziłam wagę po powrocie do Irlandii no i kilka kg mniej odnotowałam - znaczy zeszła mi opuchlizna z Pl i z wagi 102kg zeszłam do 99kg
Niby niewiele ale zawsze coś - tak więc pod koniec 30tyg mamy 14kg na plusie
Ehhh, czuję się jak czołg a co dopiero będzie potem...
Trafiłam z tym swoim opisem - ciężarówka jak nic :sorry2:
 
ja nie zaglądam, i bez kalkulatora wiem, że przybieram za mało :baffled: nie wiecie może gdzie są jelita, jak dziecko zajmuje cały brzuch? czy one może przesuwają się do góry i są tam gdzie był żołądek?
 
Nie wiem jak to jest z tymi naszymi narządami wewnętrznymi, ale to wszystko musi być moocno stłoczone.. Jak muszę do łazienki to tylko biegiem:-) Jelita nie chcą czekać, muszą się bardzo szybko balastu pozbyć;-)
 
reklama
Sprawdziłam na tym kalkulatorze i całkiem mi się to podoba bo waga idealna:) od razu lepiej się czuję bo już myślałam, że moje +11kg. to troche za dużo:)
 
Do góry