reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Ja mam 13 kg na plusie (aaaa :szok: aaaaa w tym 2 w ciągu ostatnich 2 tygodni) i 95 w "talii". Z tym, że u mnie tych kg nie widać, mąż mówi, że mam trochę więcej pupki, ale nie dużo więcej, bo spodnie sprzed ciąży wchodzą na mnie normalnie, tylko nie zapinają się do końca.
u mnie jest podobnie... kolezanki z pracy mówia że z tyłu w ogóle nie widać ze jestem w ciaży
 
reklama
no ja wazylam 55 przed ciaza... lekarz mowi, ze to w normie. ale jakos nie chce mi sie wierzyc, ze na 7 mieciac to 4 kilo na plusie to jest ok:no:
Uwierz, ze jest ok, i ciesz sie:-D. Ja mialam podob:-Die w pierwszej ciazy. Teraz malenstwo zacznie nabierac i dobijesz max 9kg:szok::-D-tylko pozazdroscic. Jak chodze z synkiem do piaskownicy to spotykam ciezarna z terminem na 14.10 i ona od jakiegos czasu ma +5kg. Z tym, ze ona slodycze odrzucila i zywi sie ksiazkowo-male co nieco co 3godzinki...
Ale ciesz sie kobietko! Ja bym tak chciala:-)
 
No ja dokładnie tak samo jak Ty :)
Niby nic po mnie nie widać, tylko brzuszek. I tez do spodni sie mieszczę, lecz nie których nie umiem do końca zapiąć na guzik przez mój brzuszek :)

tego to zazdroszcze ja juz ze spodni ciazkowek malych musialam przejsc na duze ;( i czuje sie jak worek... na razie mam prawie 6 kg do przodu ale to przez to ze zaczelam sobie nieodmawiac slodkiego i codziennie prawie leci jakas drozdzowka, ciasteczko, lody itp. Za to w pasie mam 96 w szoku jestem :szok: myslalam ze skoro malo przytylam to i brzuchal bedzie maly objetosciowo, a tu niespodzianka... fakt ze wg mnie duzy jest... ale myslalam ze to zludzenie i sie na cm nie przeklada :-D:-D:-D... :happy: taka jakas nielogiczna jestem ;-)
 
Laparada a ile masz wzrostu?
Ja też wciągnę na zadek spodnie sprzed ciaży, ale suwak ma "pełne rozwarcie":-)
ciążówki kupiłam w roz. 36 i są nadal perspektywiczne.. Nie mam w planach nowych zakupów na te 2 miesiące raptem. Waga trzyma mi sie ostatnio w okolicy 57 kg, ciut mniej rano, ciut więcej wieczorem, ale ja mam rytm jedzenia fatalny, bo jem dwa posiłki dziennie, ewentualnie do tego jabłka i słodycze oczywiście, ale osotatni posiłek jem przeważnie ok 17-18, później nie mam już ochoty..I zobaczymy ile się uzbiera do końca:-)
Zaczynałam od 50 kg:-)


 
Odważyłam się ... zmierzyłam się - obwód na wysokosci pepka 113 cm.:szok:
co do wagi , dowiem się dziś ile ważę ;-) ciekawe co mi mój doktorek wypatrzy na wadze;-)
 
Laparada a ile masz wzrostu?
Ja też wciągnę na zadek spodnie sprzed ciaży, ale suwak ma "pełne rozwarcie":-)
ciążówki kupiłam w roz. 36 i są nadal perspektywiczne.. Nie mam w planach nowych zakupów na te 2 miesiące raptem. Waga trzyma mi sie ostatnio w okolicy 57 kg, ciut mniej rano, ciut więcej wieczorem, ale ja mam rytm jedzenia fatalny, bo jem dwa posiłki dziennie, ewentualnie do tego jabłka i słodycze oczywiście, ale osotatni posiłek jem przeważnie ok 17-18, później nie mam już ochoty..I zobaczymy ile się uzbiera do końca:-)
Zaczynałam od 50 kg:-)

Malinna ja bym z glodu umarla :szok::szok::szok:
 
Kasia, tylko, że moje porcje wyglądają jak dla "chłopa do kosy":-) Szczególnie obiad.. Jestem po jedzeniu tak pełna, że nie mogę oddychać:-)
Pomijam taki drobiazg, jak wizyty w macdonaldzie niechcący:) Zestaw mcroyal czyli ok 1000 kal + lody, a później już mam spokój do końca dnia:)
A tak z ciekawości to jak wyglądają Wasze śniadania? Dużo jecie na śniadanie??


 
reklama
ja zwykle jem na śniadanie 2 kanapeczki z serkiem białym albo wędlinką i warzywkami :)) później koło 12 zjem jakąś drożdzówkę albo zupkę. O 15 jem jakieś mięsko z sałatką i koło 19 jogurt albo mleko z płatkami :))
tak wygląda mój dzień zazwyczaj. Chociaż wczoraj o 20 zjadłam tortille z mcdonaldsa :))
 
Do góry