reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
Ja mam 13 kg na plusie (aaaa :szok: aaaaa w tym 2 w ciągu ostatnich 2 tygodni) i 95 w "talii". Z tym, że u mnie tych kg nie widać, mąż mówi, że mam trochę więcej pupki, ale nie dużo więcej, bo spodnie sprzed ciąży wchodzą na mnie normalnie, tylko nie zapinają się do końca.
 
reklama
Ja mam 13 kg na plusie (aaaa :szok: aaaaa w tym 2 w ciągu ostatnich 2 tygodni) i 95 w "talii". Z tym, że u mnie tych kg nie widać, mąż mówi, że mam trochę więcej pupki, ale nie dużo więcej, bo spodnie sprzed ciąży wchodzą na mnie normalnie, tylko nie zapinają się do końca.

No ja dokładnie tak samo jak Ty :)
Niby nic po mnie nie widać, tylko brzuszek. I tez do spodni sie mieszczę, lecz nie których nie umiem do końca zapiąć na guzik przez mój brzuszek :)
 
Do góry