reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

a ja jem co 3 godziny, 6 posiłków dziennie, np:
I Sniadanko - 3 kromki chleba, żółty ser i pomidory
II śniadanko - ogórek z jogurtem i kawa
obiad - np 4 ziemniaki z duszonym mięsem albo rybą i tartymi dwiema marchewkami i owoc
powieczorek - 10 dkg makaronu z serkiem ziaarnistym
I kolacja - 3 kromki chleba , szynka i pomidory
II kolacja - 1 kromka chleba i jogurt

zero slodyczy, soków, napojów.. no ale ja mam cukrzycę:-(
 
reklama
No dobra np dziś po obiedzie mialam napad na ciasto i kupiłam sobie drożdżowe ze sliwką w Hert :)
Ale do wieczora juz nic nie ruszę !
 
ja to nie moge sie powstrzymac od DANIO waniliowych...

ja mam tak samo :) pochłaniałabym je tonami hehe dobrze ze mozna dostac juz w duzych opakowaniach bo te male to tylko smaka robia :)

w zależnosci o ktorej wstaje to odrazu biore wlasnie serek z lodowki bo juz jak sie budze to głodna jestem potem jakies 2 godz pozniej cos przekasic musze bo juz znow burczy w brzuchu z 3 kanapeczki i pozniej do obiadu wmiedzy czasie owoc jakis i okolo 19-20 kolacja jak akurat podpasuje mi jakas zupa to wmiedzy czasie miedzy posiłkami potrafie zjesc pol gara hehe :)
 
Ja z serków waniliowych robię racuchy, które konsumuje mój mąż:) Ale kupuję serki rolmlecz.. Takie z krówką (kiedyś jedyne serki homo;-))..
Ja myślałam, że zaszokuję Was ilością kanapek na śniadanie, ale widzę, że to norma raczej.. Dzisiaj mój rytm legł w gruzach, zjadłam 5 nieewielkich posiłków:baffled::sorry2::confused::rofl2: Jak do tego doszło??
 
Ja z serków waniliowych robię racuchy, które konsumuje mój mąż:) Ale kupuję serki rolmlecz.. Takie z krówką (kiedyś jedyne serki homo;-))..
Ja myślałam, że zaszokuję Was ilością kanapek na śniadanie, ale widzę, że to norma raczej.. Dzisiaj mój rytm legł w gruzach, zjadłam 5 nieewielkich posiłków:baffled::sorry2::confused::rofl2: Jak do tego doszło??


Malinka a ten przepis na racuchy to trudny ? bo ochote nabrałam :)
 
ja mam tak samo :) pochłaniałabym je tonami hehe dobrze ze mozna dostac juz w duzych opakowaniach bo te male to tylko smaka robia :)

No dokladnie hehehe ale duze maja zadko wiec pocieszam sie 2 malymi na raz :-)


Natalunia ja tez sobie obiecuje codziennie i co jeszcze dupy z lozka nie ruszylam a czekoladka juz skonsumowana.
Ide zrobic sobie pozadne sniadanie bo burczy mi w brzuchu! a przeciez sniadanie to podstawa dnia wiec trzeba zjesc duze zeby miec energie hahahha
tak sobie to tlumacze :-)
 
no a ja mam na plusie 14 kilo wiecej ..waze 70kg a wazylam normalnie 56kg:szok:w szoku jestem ze az tak mozna przytyc..a przez moj wielgachny brzucholek to w wannie nie widze swojej malej...:-ptakze mam problem z goleniem sie...meczarnia:-Dkombinuje jak slon pod gore zeby tylko rowno i cos tam dojrzec..hehehe
jesli chodzi o posilki no to juz odstawilam slodkosci..choc z opanowaniem sie jest bardzooo trudno:zawstydzona/y:ale to tak zawsze jest..jak moglam to wogole mnie nie kusilo i nie mialam zbytniej ochoty a teraz jak nie moge to az trzesie od srodka zeby choc kawalek czekolady...:tak:ah..samo zycie:rofl2:
 
Moja waga przed ciążą to 78 kg przy 180 cm wzrostu więc było ok. Wczoraj u gina okazało się , że mam już na plusie 14 kg, z czego 5 przybyło po ostatniej wizycie:szok: lekarz stwierdził , że nie jest zle ,ale powinnam przystopować ( też ze wzgledu na cukier) ze słodyczmi , pieczywem i wszystkim innym co ma węglowodany.. a właściwie z tego zrezygnować. muszę wziąć sięza siebie - skoro teraz jest już 92 kg to co bedzie za chwilę
 
reklama
Do góry