reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
mamulica masz moja fotke sprzed 3 tyg.powies sobie na lodowce jako przestroge:-D:-D:-D
Ladna mamusia z ladnym brzusiem:tak:
Chyba tylko w brzuch poszly te kg:confused:
Uwielbiam patrzec na kobietki w ciazy:-D
Mimo wszelkich niedogodnosci ciazowych, lacznie z kg to moglabym w ciazy byc na okraglo:szok::-D:-D:-D, a szkoda, bo wiecej raczej juz nie bede, wiec musze ta ciaza sie nacieszyc;-):-D:-D:-D
 
royanna dzieki za pocieszajace slowa i powiem Ci ze tez juz sie przyzwyczailam do tego stanu,ze wydaje mi sie ze mogla bym tak jeszcze miesiace cale chodzic:tak:
Tylko spanie jest ciezkie :angry: w lozku czuje sie ostatnio jak foka:-D i dlatego robie sobie noca i to dosc czesto nawet 3 godzinne przerwy.Potem odsypiam do 9:-)
Milego tycia dziewczyny,i pamietajcie jakie wspaniale nagrody Nas czekaja:tak:
 
ja dzisiaj też stanęłam na wadze i się przeraziłam w ciągu tygodnia przytyłam 1,1 kg :(( oby to był jednorazowy wybryk :))
 
hej laseczki to i ja sie pochwale swoja waga w 29tc..w ciagu miesiaca przytylam 2kg wiec chyba nie tak tragicznie co??a moze jednak??w brzuchu mam 94cm wiec nie ma sie co lamac:-)poza tym mam na+8,5kg wiec mam nadzieje ze w 13kg sie zmieszcze:-)oby oby
 
SMOCZYCA Ty to mnie akurat tym zdjęciem bardzo na duchu podniosłaś:tak::tak::tak:!!! Bo ja siebie jakoś ocenić nie potrafię i jak już widzę to 85kg to myślę, że to jak płetwal błękitny:baffled::-D.... A jak patrzę na Ciebie, a Twoje wymiary też nie jednocyfrowe:-p:-D, to widzę zgrabną mamuśkę z ogroooooooomnym brzuchem - ja też mam taki wielki:tak::-D...
 
reklama
Nie martw się, wszystko po ciąży zgubisz. Ja przy wzroście 167 ważę obecie 85 kg... A planowałam przytyć 15 kg w całej ciąży. póki co jestem 12 kg do przodu.
to ja dla porównania powiem że przy tym samym wzroście mam 71kg:sorry2:
i schudłam w tyłku bo ostatnio kupiłam sobie spodenki dziecięce plażowe na rozmiar 160cm i weszłam w nie bez problemu......
 
Do góry