reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

U mnie też narazie nie wypatrzyłam żadnych nowych rozstepów (mam kilka po 1 ciąży na samym dole brzucha) ale skóra na brzuchu napieta jak na bębenku więc pewnie ich nie unikne, chociaż juz 5 tubkę Musteli wsmarowuje.
No a waga niestety zbliża się nieuchronnie do magicznej granicy 60kg, narazie jest 6,5 kg na +, obwód brzusia na wysokości pepka 92 cm
 
reklama
ja dawno sie nie wazylam jutro z rana sie zwaze jak wstane wtedy podobno najwłaściwsza waga jest ale tak ogolnie nie przejmuje sie waga czy mam 10 czy 15 na +
wiem ze jak bede chciala to zrzuce a jak nie to nie moj maz i tak bedzie mnie kochal hehe :) nie ma wyjscia :sorry:
 
Kochane Wielorybki:-) Kazda musi ten swój krzyż, przepraszam, pontonik nosić jeszcze te 2-3 miesiące:) I nie polecam nikomu wagi 44 przy wzroście powyżej 165 cm;-)
Rozstępów na razie brak.. Może iminą mnie jednak??
Katrenki, kategorycznie, stanowczo i bezwzględnie podaj przepis na ten sernik..


 
RAAATUUUNKUUU!!! :szok:
Stanęłam dziś na wadze pierwszy raz od 1,5tyg tzn od czasu rozpoczęcia urlopu.
Jestem naprawdę poważnie przerażona:-(
W ciągu 1.5 tyg przytyłam kolejne 4kg co daje łącznie 15kg na plusie od początku ciąży!!!! A miałam zmieścić się całościowo w 17kg!!
Wiadomo, że odchudzać się nie będę ale już nie mam pomysłu na to jak tą wagę zastopować. Pomóżcie!
Łudzę się, że to może przez te upały w pl i że woda w organizmie i po powrocie do Irlandii chociaż ze 2kg ubędzie... Już naprawdę nie wiem co mam robić. Nikt mi nie powie, że nawet przy wzroście 182cm 100kg żywej wagi to nie problem :zawstydzona/y::-(
Kurczę, jem połowę (lub mniej) tego co mój Ł a waga pędzi jak szalona...
 
RAAATUUUNKUUU!!! :szok:
Stanęłam dziś na wadze pierwszy raz od 1,5tyg tzn od czasu rozpoczęcia urlopu.
Jestem naprawdę poważnie przerażona:-(
W ciągu 1.5 tyg przytyłam kolejne 4kg co daje łącznie 15kg na plusie od początku ciąży!!!! A miałam zmieścić się całościowo w 17kg!!
Wiadomo, że odchudzać się nie będę ale już nie mam pomysłu na to jak tą wagę zastopować. Pomóżcie!
Łudzę się, że to może przez te upały w pl i że woda w organizmie i po powrocie do Irlandii chociaż ze 2kg ubędzie... Już naprawdę nie wiem co mam robić. Nikt mi nie powie, że nawet przy wzroście 182cm 100kg żywej wagi to nie problem :zawstydzona/y::-(
Kurczę, jem połowę (lub mniej) tego co mój Ł a waga pędzi jak szalona...
Mary, ja nic nie powiem, bo mam problem zbliżony. Mam 170 cm wzrostu i 85 kg... I też spasowałam z lekka. Tzn liczę kalorię żeby 2500 kcal nie przekraczać, ale różnie bywa... Też się łudzę że część to woda, bo opuchliznę mam wszędzie tam, gdzie może ona być... Od poxczątku przytyłam 17kg...
 
Mary, ja nic nie powiem, bo mam problem zbliżony. Mam 170 cm wzrostu i 85 kg... I też spasowałam z lekka. Tzn liczę kalorię żeby 2500 kcal nie przekraczać, ale różnie bywa... Też się łudzę że część to woda, bo opuchliznę mam wszędzie tam, gdzie może ona być... Od poxczątku przytyłam 17kg...
No dobrze moja droga, ale ty dwójkę dzieciaczków nosisz więc poniekąd jest to uważam naturalne że trochę więcej ważysz...
Swoją drogą wybacz, że się w końcu nie odezwałam ale czasu nie miałam dosłownie na nic... może następnym razem.. ;-)
 
W ciągu 1.5 tyg przytyłam kolejne 4kg co daje łącznie 15kg na plusie od początku ciąży!!!! A miałam zmieścić się całościowo w 17kg!!
Wiadomo, że odchudzać się nie będę ale już nie mam pomysłu na to jak tą wagę zastopować. Pomóżcie!

Nie martw się, wszystko po ciąży zgubisz. Ja przy wzroście 167 ważę obecie 85 kg... A planowałam przytyć 15 kg w całej ciąży. póki co jestem 12 kg do przodu.
 
reklama
Do góry