reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Zgadzam się z Wami... ciężko lodom się oprzeć...;-) Mi ostatnio zasmakowały Grycana o smaku likieru pomarańczowego :-D Do tego maliny i już nic więcej do szczęscia nie potrzeba:-D
 
reklama
a ja się cieszę, bo u mnie od 3 tygodni waga stoi w miejscu! super! ginka będzie zadowolona :-) ja też jestem, bo startowałam ze sporą nadwagą, więc im mniej przytyję, tym lepiej! ja chyba w=zaliczam się do tych babek, które tyłe na początku ciąży (od 14 tc co miesiąc +3 kg), a teraz mam nadzieje, że będzie mniej tych kg :-)
jednak może moje ograniczenia coś pomogły ? jem 5 małych posiłków, ostatni koło 18-19. chleb tylko razowy ziarnisty, a nie jak wcześniej biały :-) oczywiście czasem pozwalam sobie na, np. pizze :-) , ale nie jak wcześniej połowę dużej, tylko 2 kawałki :-) mąż się cieszy, bo jemu wtedy w udziale przypada więcej :-)
 
Zgadzam się z Wami... ciężko lodom się oprzeć...;-) Mi ostatnio zasmakowały Grycana o smaku likieru pomarańczowego :-D Do tego maliny i już nic więcej do szczęscia nie potrzeba:-D

Ja pochłaniam lody z Zielonej Budki. Dobre są pistacjowe, waniliowe, ajerkoniakowe i orzech włoski. Dzisiaj czekaja na mnie truskawkowe i pozostałości ajerkoniakowego. Na szczęście mąż mi wydziela, bo gdybym się dorwała to cały litr sama bym zjadła!

Ale zauważyłam że żołądek mi się zmniejszył. Wcześniej jadłam więcej, teraz - o połowę mniej, ale szybko jestem głodna. No i to częste sikanie...
 
kurcze nie wiem co mam myslec staje dzisiaj na wadze a tam 83 mysle jak jak mialam 80 wczoraj to wchodze znow 75:szok: i co wchodzilam znowu na wage to inaczej pokazywala od 73 do 85 zalezy jak ustawilam nogi na wadze:confused: to juz sama nie wiem moze mam wage popsuta? fajnie by bylo dowiedziec sie ze wcale nie przytylam juz 13 kilo:-p
 
kurcze nie wiem co mam myslec staje dzisiaj na wadze a tam 83 mysle jak jak mialam 80 wczoraj to wchodze znow 75:szok: i co wchodzilam znowu na wage to inaczej pokazywala od 73 do 85 zalezy jak ustawilam nogi na wadze:confused: to juz sama nie wiem moze mam wage popsuta? fajnie by bylo dowiedziec sie ze wcale nie przytylam juz 13 kilo:-p


Weri - dlatego ja ufam tylko ważeniu u lekarza (bo sprzęt bardziej profesjonalny).
Dziś na wizycie było 59 kg czyli od początku ciąży +6. W ciągu 3 tygodni przybrałam 1,8 kg, to jak narazie największy skok ( z tego maluch przybrał ok 400 gram).
 
Weri - dlatego ja ufam tylko ważeniu u lekarza (bo sprzęt bardziej profesjonalny).
Dziś na wizycie było 59 kg czyli od początku ciąży +6. W ciągu 3 tygodni przybrałam 1,8 kg, to jak narazie największy skok ( z tego maluch przybrał ok 400 gram).

sylaba no to pieknie trzymasz forme! ja sie jakos pogubilam w tej ciazy troche samo bycie w ciazy chyba mi nie sluzy nie moge sie doczekac kiedy juz urodze i bedzie po brzmi to okropnie ale jedyna fajna rzecz w ciazy to jak dzidzia kopie reszta mi sie nie podoba

zastanawiam sie nad kupnem elektrycznej wagi teraz mam ta taka zwykla z wahadelkiem:sorry: moze wkocu sie dowiem ile na prawdde waze:blink:
 
Ostatnia edycja:
weri ja też planuje zakup elektronicznej wagi;-) Moja ostatnia taka zwykła mnie zawiodła. Ale to był najtańszy model z tesco - gdy na nią weszłam to się wygięła;-)
 
ja miałam taką zwykła wagę i ta "franca" mnie oszukiwała! pokazywała, że przytyłam 1 kg, a ja już miałam 3 kg!!! więc na allegro kupiłam taką elektroniczną! i przed wizytą u ginki zważyłam się na niej, żeby porównać i pokazała tyle samo co ta w gabinecie lekarskim :-) razem z przesyłką ta waga kosztowała mnie 50 zł, więc nie majątek, a mogę jakoś tą swoją wagę kontrolować :D
 
reklama
natalunia ja ostatnio jem oc godzinę coś drobnego. nie mogę tak jak ty zjeśc dużo, bo sie nie mieści i mam potem potworną zgagę. więc praktycznie non stop burczy mi w brzuszku.
na wagę ostatnio nie wchodziłam - boję się że dobiłam 90-tki ...

co do lodów ..mniammm... wczoraj na raz zjadłam cztery waniliowe z polewą czekoladową. musze wybrać się do sklepu bo na reklamie widziałam nowy smak cartedor - wafelkowo-karmelowo-jakis tam i wyglądał apetycznie :)
 
Do góry