reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
a ja ważę już 84:szok::dry::-(... A przed ciążą 68... MASAKRA:no:

Może to faktycznie woda? I to zależy od organizmu.... Ja już sama nie wiem.

Nikt mi nie wierzy jak mnie widzi na żywo, że mam 8 kg na plusie, bo nigdzie tego po mnie nie widać. Mam tylko brzuch i większy biust.

Ważyłam przed ciążą 56 kg a teraz ważę 64 kg.
Trochę mnie to dziwi czemu mam już taki skok wagi-tym bardziej, że nigdzie tego nie widzę....
Nawet w biodrach mam tyle samo cm co przed ciążą...
 
Może to faktycznie woda? I to zależy od organizmu.... Ja już sama nie wiem.

Nikt mi nie wierzy jak mnie widzi na żywo, że mam 8 kg na plusie, bo nigdzie tego po mnie nie widać. Mam tylko brzuch i większy biust.

Ważyłam przed ciążą 56 kg a teraz ważę 64 kg.
Trochę mnie to dziwi czemu mam już taki skok wagi-tym bardziej, że nigdzie tego nie widzę....
Nawet w biodrach mam tyle samo cm co przed ciążą...


JA też teraz mam 64kg - od początku ciązy przytylam 7kg, ale tez nie mam pojęcia gdzie są te kilogramy. Nie mam obrzęków, więc woda w organixmie sie nie zatrzymuje. Najbardziej powiększyły mi sie piersi, juz dwa rozmiary. Mam teraz D, ale widzę, że staje sie za mały. Do listopada to ja nie wiem jaki stanik będę musiala kupić.
 
a ja dziś nie włożyłam butów, bo mam takie opuchnięte nogi! Jak słoń!!! Byłam w ccc i tam nawet dwa rozmiary większe buty są za wąskie! Chodzę w japonkach jak kretynka!!! Tylko co ja zrobię w październiku???:-:)zawstydzona/y:
 
U mnie na początku waga prawie stała w miejscu i bardzo byłam zadowolona, a w ciągu 2 ostatnich tygodni przytyłam ponad 3 kg! No i z 59 początkowo zrobiło się 65.
Obliczałam sobie, że średnio licząc 2 kg na ostatnie miesiące , tak jak zalecają lekarze to by było 72 kg na porodówce, ale teraz nagle tak waga zaczęła szaleć (choć wcale nie jem dużo więcej :confused:), że 72 to chyba już za miesiąc przekroczę :-D
 
a ja dziś nie włożyłam butów, bo mam takie opuchnięte nogi! Jak słoń!!! Byłam w ccc i tam nawet dwa rozmiary większe buty są za wąskie! Chodzę w japonkach jak kretynka!!! Tylko co ja zrobię w październiku???:-:)zawstydzona/y:
mamulica ja już od jakiegoś czasu nie wchodzę w buty :-( mam takie rozciapciane klapki, tylko dokładnie co ja mam wkładać w taką pogode jak dziś (leje deszcz) i jak jesień przyjdzie ?
 
mamulica - w ccc mają po prostu wąskie buty, ja nawet przed ciążą niczego u nich nie moglam dobrać. Na październik znajdziesz coś w innym sklepie :)

Ja przytylam 6 kg przez pierwsze 5 miesięcy, a po wykryciu cukrzycy schudłam 2 kg. więc jestem do przodu tylko 4 kg, ale dzidzi trzyma wage, więc nie jest źle. Zresztą w ubiegłym roku utylam 15 kg po rzuceniu palenia i startowałam z ciążą z wagi 75 przy wzroście 168, więc z małego przyrostu sie cieszę :tak:. W pierwszej ciąży utyłam 23 kg:zawstydzona/y:, w drugiej 10.
 
Koleżanka pół zimy w trampkach przechodziła, bo żadnych butów nie była w stanie na nogi założyć.. Tylko problem z wiązaniem nie lada miała;-) Z kurtką też był problem, bo w żadnej się dopiąć nie mogła..


 
reklama
ja juz mam 13 na plusie:-( ale pociesza mnie ze w ostatnie dwa tygodnie przytylam tylko 1 kg moze juz nie bede tak szybko tyla;-) ale mialam wolne to duzo chodzilam jezdzilam do siostr i na miasto teraz znow do pracy a tam siedze jak kwoka na tym krzesle ech....:sorry2:
 
Do góry