reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

spoko... ty mi co prawda nóż w plecy, ale ja Ci odpłacę pięknym - drugie dziecię urodziłąm w wieku 31, czyli bylam JESZCZE STARSZA niż Ty :-D a żaden fałd mi nie został, i całkiem łądnie się wszystko wchłonęło... no może nie miałam takiego brzuszka, jaki Ty zamieszczałaś niedawno na forum, ale w sumie nigdy takiego ładnego nie miałam, nawet porzed pierwszą ciążą :-)
Iza, do zdjęcia trochę wciągnęłam:-D
Teraz z kolei ja Ciebie za słowo trzymam, bo jak mi zostanie zwis to masakra.. Wszystkie ciuchy mam obcisłe i małe ogólnie. Wymiana garderoby to za duże wyzwanie finansowe, nie mówiąc już o stratach moralnych.. Nie chcę pozywać syna za te straty jak osiągnie pełnoletniość:)
 
reklama
Ale ciąża rządzi się innymi prawami;-)
Poza tym, to Ty decydujesz czy odejdą czy nie.. Ja już kiedyś to przechodziłam. Nie wierzyłam, że się pozbędę, a jednak. Bilans 12 kg na -. Później różnie bywało, ale nigdy już tyle nie przytyłam.. Aż do teraz:szok::szok::szok::szok::szok:

Miejmy taka nadzieje ;-);-)

Malina, no zaraz Cię walnę!!! że niby ja z moimi 37 na karku zostanę z tym brzuszyskiem na zawsze? dobrze, że nic chociaż nie napisałaś o ilosci ciąż.. ;-)

:-D:-D:-D

Klaudzia zgadzam się w 100% mi po pierwszej ciąży nic nie zostało:-) oprócz rozstępów na biuście:( w szpitalu byłam zdziwiona czemu te kobiety mają brzuchy chociaż już urodziły, zobaczymy jak to będzie teraz:tak: pewnie ktoś sie bedzie zastanawiał nad moim brzuchem:-):-)

brzucho zawsze mialam plaski i jeszcze mi tak jakies miesnie zostaly przed ciaza wiec mam nadzieje ze szybko sie wchlonie :tak::tak: ;-)

Iza, do zdjęcia trochę wciągnęłam:-D
Teraz z kolei ja Ciebie za słowo trzymam, bo jak mi zostanie zwis to masakra.. Wszystkie ciuchy mam obcisłe i małe ogólnie. Wymiana garderoby to za duże wyzwanie finansowe, nie mówiąc już o stratach moralnych.. Nie chcę pozywać syna za te straty jak osiągnie pełnoletniość:)

ja na poczatku jak zaczelam przybierac na wadze to mowilam ze OK bo pewnie corka zabiera mi urode... ale zeby SYN matce zabieral urode to juz szczyty :wściekła/y::-D
lepiej zeby byl przystojny bo tez go pozwe jak skonczy 18 :-D:-D:-D
 
Cóż Iza, niestety, nie chcę Cię załamywać, ale w naszym zaawansowanym wieku to brzuch do kolan i tyle:-):-):-)
Żarcik;-)
Ale my w brzuszki (i skórę niestety) będziemy musiały włożyć sporo więcej wysiłku, żeby do formy wrócić niż nasze młodsze koleżanki.
Ja najbardziej boję się, że mi taki fałd zwisający zostania..

A'propos fałdy, przypomniało mi sie jak szwagier miło i czule wypowiadał sie o ciele swojej żony, po cesarce.
Kobitka jest po cesarce w sumie lata ( 10 lat), troszku przytyła,a cesarke miała robioną w POPRZEK, i szwagier określił ze tak ma super cięcie zrobione, ze nic nie widać bo FAŁDA WSZYTSKO ZASŁANIA :-D:-D:-D
Ci faceci...:tak:
 
A'propos fałdy, przypomniało mi sie jak szwagier miło i czule wypowiadał sie o ciele swojej żony, po cesarce.
Kobitka jest po cesarce w sumie lata ( 10 lat), troszku przytyła,a cesarke miała robioną w POPRZEK, i szwagier określił ze tak ma super cięcie zrobione, ze nic nie widać bo FAŁDA WSZYTSKO ZASŁANIA :-D:-D:-D
Ci faceci...:tak:
Ale dyplomata.. Urodzony wręcz;-) Kołki na głowie długo bym ciosała:)
A z tą fałdą, to niestety znam dziewczyny, chude jak patyczki, ale ze zwisającą skórą na brzuchu..
 
reklama
Do góry