reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Klaudzia, ŚŁoneczko:-D Ty masz 18 lat:-p Tobie nawet ślad po tych wszystkich ciążowych przejściach nie zostanie;) Zobaczysz. Twoja skóra jest jeszcze tak elastyczna, że nawet nie zauważysz kiedy to nastąpi:sorry: Nie to co ja, 30 skończona.. Jakbym przytyła więcej niż mam, to nigd bym się pewnie tego kochanego ciałka nie pozbyła.. Teraz przynajmniej mam nadzieję:zawstydzona/y: Że da się naprawić..
 
reklama
Klaudzia, ŚŁoneczko:-D Ty masz 18 lat:-p Tobie nawet ślad po tych wszystkich ciążowych przejściach nie zostanie;) Zobaczysz. Twoja skóra jest jeszcze tak elastyczna, że nawet nie zauważysz kiedy to nastąpi:sorry: Nie to co ja, 30 skończona.. Jakbym przytyła więcej niż mam, to nigd bym się pewnie tego kochanego ciałka nie pozbyła.. Teraz przynajmniej mam nadzieję:zawstydzona/y: Że da się naprawić..

trzymam Cie za słowo hehe :-D choć szczerze mowiac to zawsze mialam problemy ze zrzuceniem kg. tzn jak juz przybyly to nie odeszly.... taka moja uroda...
 
Ale ciąża rządzi się innymi prawami;-)
Poza tym, to Ty decydujesz czy odejdą czy nie.. Ja już kiedyś to przechodziłam. Nie wierzyłam, że się pozbędę, a jednak. Bilans 12 kg na -. Później różnie bywało, ale nigdy już tyle nie przytyłam.. Aż do teraz:szok::szok::szok::szok::szok:
 
ja mam jak klaudzia.... nie odchodzą kilosy ode mnie tak szybko:no:
jak chciałam schudnąć na wesele siory to przytyłam a po weselu i przed byłam szczuplejsza..i bądź tu mądrym;-).
 
Klaudzia, ŚŁoneczko:-D Ty masz 18 lat:-p Tobie nawet ślad po tych wszystkich ciążowych przejściach nie zostanie;) Zobaczysz. Twoja skóra jest jeszcze tak elastyczna, że nawet nie zauważysz kiedy to nastąpi:sorry: Nie to co ja, 30 skończona.. Jakbym przytyła więcej niż mam, to nigd bym się pewnie tego kochanego ciałka nie pozbyła.. Teraz przynajmniej mam nadzieję:zawstydzona/y: Że da się naprawić..


Uspokoilo mnie pierwsze zdanie:-) Ja mam 19, zaczelam 10tc ale juz pojawialy sie u mnie mysli, "Czy po porodzie szybko odzyska swoja sylwetke?!" :eek:
Przy wzroscie 168cm wazylam 53kg, gdy tylko zaszlam w ciaze caly czas jadlam :zawstydzona/y: teraz po lekkim sniadniu waze 56 i mysle ze ze dobije grubo ponad 60:)
nie martwie sie tym jednak, wazne by dzidzia rosla i byla zdrowa:)
Pozdrawiam !
 
Klaudzia, ŚŁoneczko:-D Ty masz 18 lat:-p Tobie nawet ślad po tych wszystkich ciążowych przejściach nie zostanie;) Zobaczysz. Twoja skóra jest jeszcze tak elastyczna, że nawet nie zauważysz kiedy to nastąpi:sorry: Nie to co ja, 30 skończona.. Jakbym przytyła więcej niż mam, to nigd bym się pewnie tego kochanego ciałka nie pozbyła.. Teraz przynajmniej mam nadzieję:zawstydzona/y: Że da się naprawić..

Malina, no zaraz Cię walnę!!! że niby ja z moimi 37 na karku zostanę z tym brzuszyskiem na zawsze? dobrze, że nic chociaż nie napisałaś o ilosci ciąż.. ;-)
 
Cóż Iza, niestety, nie chcę Cię załamywać, ale w naszym zaawansowanym wieku to brzuch do kolan i tyle:-):-):-)
Żarcik;-)
Ale my w brzuszki (i skórę niestety) będziemy musiały włożyć sporo więcej wysiłku, żeby do formy wrócić niż nasze młodsze koleżanki.
Ja najbardziej boję się, że mi taki fałd zwisający zostania..
 
Cóż Iza, niestety, nie chcę Cię załamywać, ale w naszym zaawansowanym wieku to brzuch do kolan i tyle:-):-):-)
Żarcik;-)
Ale my w brzuszki (i skórę niestety) będziemy musiały włożyć sporo więcej wysiłku, żeby do formy wrócić niż nasze młodsze koleżanki.
Ja najbardziej boję się, że mi taki fałd zwisający zostania..

spoko... ty mi co prawda nóż w plecy, ale ja Ci odpłacę pięknym - drugie dziecię urodziłąm w wieku 31, czyli bylam JESZCZE STARSZA niż Ty :-D a żaden fałd mi nie został, i całkiem łądnie się wszystko wchłonęło... no może nie miałam takiego brzuszka, jaki Ty zamieszczałaś niedawno na forum, ale w sumie nigdy takiego ładnego nie miałam, nawet porzed pierwszą ciążą :-)
 
reklama
trzymam Cie za słowo hehe :-D choć szczerze mowiac to zawsze mialam problemy ze zrzuceniem kg. tzn jak juz przybyly to nie odeszly.... taka moja uroda...
Klaudzia zgadzam się w 100% mi po pierwszej ciąży nic nie zostało:-) oprócz rozstępów na biuście:( w szpitalu byłam zdziwiona czemu te kobiety mają brzuchy chociaż już urodziły, zobaczymy jak to będzie teraz:tak: pewnie ktoś sie bedzie zastanawiał nad moim brzuchem:-):-)
 
Do góry