reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
Mnie moja waga załamuje :szok::szok::szok:
waga przed ciążą : 53 kg
wzrost 158, dodam ze nie bylam nigdy chudzielcemartowaa
DZIS : 72 kg :szok::szok::szok:
na PLUSIE 19 kg...prawie 20 !!!:wściekła/y:
nie wiem jak to sie stało, położna mi nawet powiedziała ze ona nie wie gdzie te 20 kg sie podziało....bo ani opuchnięta nie jestem ani nic..
ja wiem :wściekła/y: mam drugi podbródek, duże uda, łydki, pulchniejsze ramiona i nie mogę na siebie patrzeć :-(
mam nadzieje ze po porodzie szybko zrzucę !!!

No Gosiu to lecimy łeb w łeb:-D ja startowałam z 49,9 a teraz mam 69!! W prawdzie przy wzroście 163cm ale ja to zawsze byłam bardzo szczupła, już gdzieś pisałam wymiary z przed ciąży:
biust- 87 (ale nie jestem pewna czy nie mniej, nie pamiętam)
talia- 64
biodra-90

Dla mnie to jest nie do pojęcia jak wyglądam!
Nie mam w ogóle rozstępów ale cellulit ogromny na pośladkach! aż wstyd mi przed Ł się pokazać, ale czytałam dużo na ten temat i jest możliwość że zejdzie do zera po porodzie (tego się trzymam jak na razie)
Poza tym nic mi nigdzie nie puchnie, nogi super, stopy też, w zasadzie wszystko w normie
 
Ja mam na plusie 12! z czego przez ostatnie 3 tygodnie przytyłam 3 kg :szok: ale co się dziwić, jak jadłam tyle co nigdy w życiu! i zaprzestałam diety, bo stwierdziłam, że na końcówce coś mi sie od życia należy ;-) no i poszły w ruch kajzerki, pączki, słodkie owoce typu winogrona, banany itd! aczkolwiek widzę, że mam trochę opuchlizny, więc mam nadzieję, że właśnie tak w miesiąc po porodzie będzie waga przed ciążowa i jeszcze będzie spadać, bo mi to nie zaszkodzi :-D
 
jak tak czytam wypowiedzi niektorych z Was to mysle ze powinnam juz sie pod pociag rzucić!

ostatnim razem gdy sie wazylam bylo okolo 20/21 na + teraz na 100% bedzie z 25, a gdzie tam do konca. Wzrost 159 w porywach 160 jak sie wyprostuje, przed wazylam okolo 60kg teraz okolo 85kg pewnie. rozstepy i cellulit pokrywaja przynajmniej 40% mojego ciala. I co Wy na to? :confused2::confused2::confused2:

ale wiem ze po porodzie schudne, rozstepy zbieleja, a cellulit zniknie (w ciazy powieksza sie jego widocznosc przez zgromadzone wody w organizmie)

Trza myslec pozytywnie dziewuszki!!! :-D
 
jak tak czytam wypowiedzi niektorych z Was to mysle ze powinnam juz sie pod pociag rzucić!

ostatnim razem gdy sie wazylam bylo okolo 20/21 na + teraz na 100% bedzie z 25, a gdzie tam do konca. Wzrost 159 w porywach 160 jak sie wyprostuje, przed wazylam okolo 60kg teraz okolo 85kg pewnie. rozstepy i cellulit pokrywaja przynajmniej 40% mojego ciala. I co Wy na to? :confused2::confused2::confused2:

ale wiem ze po porodzie schudne, rozstepy zbieleja, a cellulit zniknie (w ciazy powieksza sie jego widocznosc przez zgromadzone wody w organizmie)

Trza myslec pozytywnie dziewuszki!!! :-D
mozemy rzucic sie razem...bedzie razniej:-D;-)
ja mam mniej wiecej tak samo....
 
reklama
Do góry