reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

no coz. mam adzieje ze 10 kg to moj brzuszek ktory spadie po porodzie a kolejne 10 kg to woda w opuchliznie.

marze, marze, marze ...

mary realne terminy powiadasz ... cos czuje ze u mnie realnie to bedzie kilka lat niestety ...
 
reklama
no coz. mam adzieje ze 10 kg to moj brzuszek ktory spadie po porodzie a kolejne 10 kg to woda w opuchliznie.

marze, marze, marze ...

mary realne terminy powiadasz ... cos czuje ze u mnie realnie to bedzie kilka lat niestety ...
Anadri
Z takim nastawieniam napewno... :sorry2:
No co ty - miesiąc powalczymy i bedzie dobrze... W końcu muszę zbić te kg przed kolejną ciążą a planujemy ja juz na kolejny rok - coby tak za jednym zamachem... ;-)
Oczywiście może mi sie jeszcze odmienić ale wstepny plan jest własnie taki.. :tak:
 
ja to bym chciala wyjsc na 0 tydzien po porodzie :-D:-D:-D hehe

tak wogole to na wage juz nie staje... poprostu nie chce sie jeszcze bardziej zalamac, wystarczy mi fakt ze nie mieszcze sie w pizame w ktora miescilam sie jeszcze 2 tyg temu. tlumacze sobie to tym ze sie skurczyla w praniu :cool::cool:

a na wage stane jak nie zapomne jak zaczne rodzic. bede miec wieksza motywacje zeby szybko urodzic :-D
 
startowałam z 56kg
obecnie 72kg
16kg na plusie przy 156cm wzrostu :zawstydzona/y:

Po porodzie zero słodyczy:nerd: - muszę wrócić do swojej startowej wagi:happy2:.
 
ja startowałam z 62, obecnie 77, a po porodzie chciałabym 58 :))))
taaaaa....my to se możemy chcieć!!!! ciekawe jak to będzie!
Najgorsze, że przed ciążą nie miałam cellulitu a teraz mam :(
 
ja to bym chciala wyjsc na 0 tydzien po porodzie :-D:-D:-D hehe

tak wogole to na wage juz nie staje... poprostu nie chce sie jeszcze bardziej zalamac, wystarczy mi fakt ze nie mieszcze sie w pizame w ktora miescilam sie jeszcze 2 tyg temu. tlumacze sobie to tym ze sie skurczyla w praniu :cool::cool:

a na wage stane jak nie zapomne jak zaczne rodzic. bede miec wieksza motywacje zeby szybko urodzic :-D
:-D:-D:-D no pomysły to Ty masz....:-p
 
no mnie na szcie cellulit i rozstepy omijaja szerokim lukiem ... i mam nadzieje ze tak juz zostanie... nadal mam 11 na plus... co prawda ostatnio bylo 11,5 ale sama doktor powiedziala ze jestem opuchnieta i moze to byc mniej... ciekawe ile jeszcze mi przybedzie do konca......:-)

a po porodzie to bym chciala do 50 zejsc,,,, o ile sie da ..,, a startowalam z 55
 
reklama
Mnie moja waga załamuje :szok::szok::szok:
waga przed ciążą : 53 kg
wzrost 158, dodam ze nie bylam nigdy chudzielcem
DZIS : 72 kg :szok::szok::szok:
na PLUSIE 19 kg...prawie 20 !!!:wściekła/y:
nie wiem jak to sie stało, położna mi nawet powiedziała ze ona nie wie gdzie te 20 kg sie podziało....bo ani opuchnięta nie jestem ani nic..
ja wiem :wściekła/y: mam drugi podbródek, duże uda, łydki, pulchniejsze ramiona i nie mogę na siebie patrzeć :-(
mam nadzieje ze po porodzie szybko zrzucę !!!
 
Do góry