reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Nie straszę :-) mnie nie pomagały w zrzuceniu wagi leki, które musiałam brać na różne paskudztwa, gdyby nie one na pewno szybko doszłabym do wagi. teraz juz nic nie biorę więc będzie mam nadzieję ekspresowo :-):-):-)
 
reklama
to nawet ni o to chodzi , ze byłoby to niedopuszczalne, ale nawet nikomu do głowy nie przyszłoby żeby była taka opcja... w Polsce kobieta powinna siedzieć w domu;-) j

nie dramatyzujcie tak ja chodzę z Zuzią na basen od kiedy skończyła pół roku (można od 3 miesięcy) woda jest ozonowana specjalnie podgrzewana tak jak i cały basen zajęcia są w niedziele więc nie ma nikogo innego na basenie tylko uczestnicy zajęć i nie mieszkam w Wa-wie czy w Krakowie
 
nie dramatyzujcie tak ja chodzę z Zuzią na basen od kiedy skończyła pół roku (można od 3 miesięcy) woda jest ozonowana specjalnie podgrzewana tak jak i cały basen zajęcia są w niedziele więc nie ma nikogo innego na basenie tylko uczestnicy zajęć i nie mieszkam w Wa-wie czy w Krakowie

luandzia chodziło mi o to , że może i są baseny dla maluszków(niewiele, ale zawsze).. tylko daleko nam jeszcze do tego żeby były jakieś foliówki na kółka w wózku... Watpię żeby ktos wózek wpuścił na basen..
Oby się pozmieniało;-)
 
luandzia chodziło mi o to , że może i są baseny dla maluszków(niewiele, ale zawsze).. tylko daleko nam jeszcze do tego żeby były jakieś foliówki na kółka w wózku... Watpię żeby ktos wózek wpuścił na basen..
Oby się pozmieniało;-)

hmm szczerze mówiąc nie widzę sensu po co komu wózek na basenie u nas jak dzieci były malutkie to wnosiliśmy je w tych fotelikach-nosidełkach
 
hmm szczerze mówiąc nie widzę sensu po co komu wózek na basenie u nas jak dzieci były malutkie to wnosiliśmy je w tych fotelikach-nosidełkach
nie ma co się doszukiwać sensu w tym że ktoś wziął wózek na basen :tak: raczej chodzi o to że jest taka możliwość :-) czyli jak ktoś chce to ma taką możliwość
 
No to:
38tydz, 182cm, 107kg czyli 22kg na +
Pisałam że zaczęłam puchnąć tzn w ciągu wcześniejszego tygodnia tj z 36 na 37 przybyło mi 3kg! No i wyobraźcie sobie ze dzis mam cały 1kg mniej niz tydzień temu :tak:
Jakby jeszcze te 2kg zeszły to w 20kg bym się zmieściła... :sorry:
rany, też mi osiągniecie... :-D:-D:-D
 
No to:
38tydz, 182cm, 107kg czyli 22kg na +
Pisałam że zaczęłam puchnąć tzn w ciągu wcześniejszego tygodnia tj z 36 na 37 przybyło mi 3kg! No i wyobraźcie sobie ze dzis mam cały 1kg mniej niz tydzień temu :tak:
Jakby jeszcze te 2kg zeszły to w 20kg bym się zmieściła... :sorry:
rany, też mi osiągniecie... :-D:-D:-D

mary gratulacje;-);-) ja nie mam takich osiągnięć
 
No to:
38tydz, 182cm, 107kg czyli 22kg na +
Pisałam że zaczęłam puchnąć tzn w ciągu wcześniejszego tygodnia tj z 36 na 37 przybyło mi 3kg! No i wyobraźcie sobie ze dzis mam cały 1kg mniej niz tydzień temu :tak:
Jakby jeszcze te 2kg zeszły to w 20kg bym się zmieściła... :sorry:
rany, też mi osiągniecie... :-D:-D:-D

Tez mam nieodparte wrazenie ze schudlam, ale z twarzy :tak: policzki wrocily do stanu sprzed ciazy, zero podbrodka :shocked2: dzisiaj ide do gina i zobaczymy co waga pokaze :tak:
tylko te okropne uda, a cellulit to mi sie zrobil niesamowity. Az patrzec na nie nie moge :eek: a myslalam ze mialam brzydkie nogi przed ciaza, ale wtedy to ja chyba bylam modelka :-D Nic, tylko po porodzie musze zapisac sie do mojej klientki na jakies zabiegi, tylko skad kase na masaż próżniowy-ssący musialabym chodzic z 20 razy conajmniej wiec 1000 zl to by chyba nie starczyl :eek:
 
Jej, ja stanęłam na 11 kg na +.. Nawet jakby mi parę gramów ubyło.. Mam nadzieję, że dziecko urosło:( Nie znam jego wagi. Ostatnie USG miałam 2 miesiące temu. Zaczynam się martwić.
 
reklama
Do góry