reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

ja też bym się zapisałą na basen, ale taki jak jest u mnie w mieście to raczej niebezpieczny dla maluchów. Ja się bałam całą ciąże tam zaglądnąc żeby czegoś nie dostać, więc z maluszkiem to bym pewnie ze 2 lata musiała poczekać zanim go tam zabiore.
 
reklama
ja też bym się zapisałą na basen, ale taki jak jest u mnie w mieście to raczej niebezpieczny dla maluchów. Ja się bałam całą ciąże tam zaglądnąc żeby czegoś nie dostać, więc z maluszkiem to bym pewnie ze 2 lata musiała poczekać zanim go tam zabiore.
to tutaj są specjalne grupy dla rodziców z maluszkami i oddzielne baseny ,standardowo jest brodzik , ale jest też basen z ciepłą wodą gdzie są tylko rodzice z maluchami i basen jest głębszy od brodzika że rodzice nie marzną :-) a poza tym przy wejściu dostaje się dla malucha specjalną pieluszkę (chyba że ktoś ma swoje) :tak: , ostatnio nawet kobieta wózkiem wjechała miała takie specjalne pokrowce na koła :-) normalnie szok :-)
 
to tutaj są specjalne grupy dla rodziców z maluszkami i oddzielne baseny ,standardowo jest brodzik , ale jest też basen z ciepłą wodą gdzie są tylko rodzice z maluchami i basen jest głębszy od brodzika że rodzice nie marzną :-) a poza tym przy wejściu dostaje się dla malucha specjalną pieluszkę (chyba że ktoś ma swoje) :tak: , ostatnio nawet kobieta wózkiem wjechała miała takie specjalne pokrowce na koła :-) normalnie szok :-)

u nas nie ma specjalnych basenow... ale przynajmniej zajecia odbywaja sie o okreslonych godzinach wiec nikt nie przeszkadza.

A po co jej ten wozek w basenie byl :szok::szok::szok::confused2::confused2::confused2:
 
reklama
Do góry