reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
Tez mam nieodparte wrazenie ze schudlam, ale z twarzy :tak: policzki wrocily do stanu sprzed ciazy, zero podbrodka :shocked2: dzisiaj ide do gina i zobaczymy co waga pokaze :tak:
tylko te okropne uda, a cellulit to mi sie zrobil niesamowity. Az patrzec na nie nie moge :eek: a myslalam ze mialam brzydkie nogi przed ciaza, ale wtedy to ja chyba bylam modelka :-D Nic, tylko po porodzie musze zapisac sie do mojej klientki na jakies zabiegi, tylko skad kase na masaż próżniowy-ssący musialabym chodzic z 20 razy conajmniej wiec 1000 zl to by chyba nie starczyl :eek:
nie przejmuj się celulitem ja ostatno czytałam fajny artykuł właśnie na temat cellulitu w ciąży i tam pisali że to wszystko przez tą wodę w organizmie i że jeżeli się smarujesz,masujesz etc to po porodzie będzie lepiej niż po:-):-):-):-) i ja się tego trzymam:)
co do wagi to ja już nie staję na tej domowej co by się nie stresować:)
 
Tak sie cieszylam ze schudlam chyba, a tu sie okazalo ze mam dodatkowe 4kg, czyli lacznie 20 na plusie :szok:
Ucieszylam sie, ze malo przytylam , tylko 4 kg, w porownaniu z 8 kg przy poprzedniej wizycie, ale lekarz tylko pokiwal glowa i zaczal sie smiac mowiac, ze skoro juz mam 20 kg wiecej, to on sie bedzie modlil zeby do 30 nie dojechalo do porodu ;-) Ale musialabym byc chyba bardzo zdolna, zeby przez 16 dni 10 kg przytyc :-D
 
Tak sie cieszylam ze schudlam chyba, a tu sie okazalo ze mam dodatkowe 4kg, czyli lacznie 20 na plusie :szok:
Ucieszylam sie, ze malo przytylam , tylko 4 kg, w porownaniu z 8 kg przy poprzedniej wizycie, ale lekarz tylko pokiwal glowa i zaczal sie smiac mowiac, ze skoro juz mam 20 kg wiecej, to on sie bedzie modlil zeby do 30 nie dojechalo do porodu ;-) Ale musialabym byc chyba bardzo zdolna, zeby przez 16 dni 10 kg przytyc :-D
Zdolna albo spuchnięta :eek::-D Na niektóre sprawy wpływu nie mamy - możemy nie jeść więcej a zatrzymując wodę w organizmie i tak możemy puchnąć (przybierać kg), czego oczywiście żadnej z nas nie życze.. :sorry:
 
reklama
Do góry