reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzrost naszych dzieci

reklama
Witajcie,
u nas na 10 miesięcy waga 8.850 g, wzrost 73 cm.
Urodzeniowa 2400 g. Cały czas niejadek, nie ma chyba drugiego dziecka, które jadłoby tak mało jak nasza Lenka.
 
Ostatnio posadziłam młodego na wadze i wyszło 9200, ale w ubraniach i pampku więc jakieś 8900 może i ma:tak: a wzrost nie mam pojęcia, ale wyrasta z 74...
 
Lenka musi być bardzo szczupła:szok:
moja Zochna do tłuścioszków nie należy, teraz się wyciągnęła i widzę, że fałdki jakby zmalały jeszcze, ale już kiedyś ważyła 8900, z miesiąc temu... mierzyłam ją sama z 2 tyg. temu i miała ok. 74cm
 
Dziewczyny jak mowilam chodze na vacustep mialam dac znac co i jak wiec po 6 razach mam 4kg mniej i 3cm w brzuchu tyle ze dzisiaj dostalam@ wiec brzuch troche napiety jest. W domu nic nie cwicze, staram sie po 18 nie jesc juz nic, obiady glownie jem z parowaru albo pieczone. Smazonego nie jem wogole, no i slodkie jakies zawsze cos skubne. Wieczorami jak glodna jestem to slonecznik dlubie;P
 
Karkolka pewnie już do wagi maluszków się zaliczasz co?;-) kurcze fajne to co piszesz, ale ja czasu nie mam na siłkę buuuu

U nas równo 9kg, szału nie ma bo chude to to jak patyk, ale przybrał więc okejos. Ile mierzy nie wiem, bo nie zmierzyła, musimy sami zmierzyć:tak:
 
haha a ja nie ten dzial;P zobaczylam waga i o wpisalam hehe;P Kamcia przeniesiesz?;P

Agacio u nas tez jakies 9 kilo chudzina mala;) a te cwiczenia to tylko trwaja 25 minut;)
 
reklama
aaa Karolqa to takie cudo fajnie i gratuluję spadku wagi , u mnie też ponad 4 kg na minusie i obwód zdecydowanie mniejszy ale niestety nie zmierzyłam się.

a wracając do dzieciaczków to ładnie ważą :tak: mój łobuz to nie wiem ile ale podejrzewam że więcej.
 
Do góry