reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzrost naszych dzieci

U nas też 10kg (dokładnie 10,180 w ubraniach:-D), a długość - nie wiem dokładnie, ale spodnie i śpiochy na 80 są akurat, bluzki na 74. Rośnie długonoga białogłowa :-D
 
reklama
Oj ale wasze kruszynki pieknie rosna :-)

Ale plebiscyt na najmniejsze dziecie w tej grupie wygrywa moja Elizunia waga oszalamiajace 7200 (w ubraniu bo strach co w innym przypadku waga pokarze) a wzrost pk 70 cm
 
chłopaki waga góra brawo !!!!!
julisia drobniutka córusia ale nie martw się nadrobi w różnym okresie dzieci rosna i przybywają na wadze .ja mam chrzesnice teraz duza pannica 2 latka ma , a jak miała roczek wazyła niespełna 8 kg
 
chłopaki waga góra brawo !!!!!
julisia drobniutka córusia ale nie martw się nadrobi w różnym okresie dzieci rosna i przybywają na wadze .ja mam chrzesnice teraz duza pannica 2 latka ma , a jak miała roczek wazyła niespełna 8 kg
wiesz już się nie martwię bo moja starsza córcia ma teraz trochę ponad 2 lata i waży 8400g, także Eliza przy niej to duża dziewczyna jest. w ogóle widzę że jest większej budowy od siostry i ładniej je więc jestem spokojna, ale oczywiście wszystkie badania porobiliśmy i taka uroda moich dziewczyn że są kruszynki
 
reklama
Kamcia kluseczka niezła, ale widać na zdjęciach nawet, że pultaski jej nie zanikły, bo moja Marti odkąd jest mobilna to fałdeczki gdzieś zniknęły :)
 
Do góry