reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzrost naszych dzieci

reklama
Bra, Lenoncja będzie po prostu filigranowa po mamusi:) Tylko zazdrościć takiej figury:tak:
Stynka, super waga, najważniejsze, że wszystko w porządku, nieważne czy troszkę mniej czy więcej:tak:
 
po niej nie widać że tylko tyle waży poliki ma fałdki też ale chyba ma lekkie kości bo tak to wygląda na konkret kobietkę.
 
oj tak, nie ukrywam, że ta waga bardzo mnie zaskoczyła. szacowałam o kg więcej. no ale choroba tez pewnie robi swoje. apetytu za bardzo nie ma, ale napewno nadrobi jak jej przejdzie. wtedy będzie akcja tuczymy Lenosławę :-D
 
Czesc dziewczyny ,dawno nas nie bylo,ale w koncu meldujemy sie z Alexandrem,waga15kg wzrost 82cm,jeden z najmlodszych majowczatek ale chyba najwiekszy klopsik.A moje plecki to juz skrzypia
 
reklama
Do góry