reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

Nieźle, nieźle dzieciaki:tak:
My jutro popołudniu idziemy się ważyć:tak: ale czuję tak na rękach już troszkę większy ciężar:-)

Właśnie zmierzyłam mojego kurdupelka:
długość 65 cm mierzona na płasko (dziecko położone na metrze;)
stópka 10cm
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzis zważyłam mojego jasia i wynik jaki zobaczylam wprawił mnie w osłupienie waga wskazała 12 kg :szok: jas ma 8 miesiecy i 13 dni zastanwiam sie czy to nie za dużo??
 
a my dzisiaj byliśmy na zaległym szczepieniu i waga wskazała 9700:szok::-D, czyli 600 gram w 3 tygodnie, koksuje laska koksuje
i pani doktor powiedziała że takie grubaski:eek: to zazwyczaj później raczkują
pięknie grubasek
 
Ika wie ze musi miec wage miec odpowiednia aby facecika nosic:tak:
Eli 12 kg to doc sporo ale jesli nic niemowi i dzidzi proporcjonalna to wszystko jest oki tak mysle:tak:
 
Ika no a mama miała ogranicyć jedzienie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dsuper wynik:tak:
Eli1125 wydaje mi sie że to duzo, ale jak synek sie dobrze rozwija i ta waga mu w niczym nie przeszkadza to chyba nie ma się czym martwić:tak:no i tak jak dziewczyny piszą skonsultuj to ze swoją pediatrą:tak:
 
dzieki za odpowiedzi pojde do pediatry i sie zapytam :) jasio rozwija sie prawidlowo kilka dni temu zaczął podnosić sie z pozycji leżącej do siedzenia :) mam nadzieje ze wszytsko bedzie w porzadku :happy:
 
reklama
Eli napewno w porzadku.moj wazy 11kg,a wcale na grubasa nie wyglada.Jak dziecko jest proporcjonalne,to nie ma sie czym martwic.

Post super wynik:tak::happy:
 
Do góry