reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

Pabla tak jak dziewczyny piszą, Lenka teraz "biega" po całym mieszkaniu to spala te kalorie:tak:ale wiem co czujesz , też ważąc Kubę myślałam że już 8 kg na bank a tu 7600, ale lekarka mówi że jest ok poprostu jak narazie jest zgrabniutki i tyle,a dla mnie itak jest pączusiem:-D
 
reklama
Ja zważyłam małą w niedzielę jak byłam u mamy , ale dopiero dzisiaj mam czas żeby napisać, że mam małego słonika- Oliwia waży 9,2 kg :szok::szok: no i mierzy jak wcześniej pisałam 77 cm
 
Slicznie rosna lipcowe dzieciaczki.
Oliwka ale przypakowalas:-)
Pabla nie przejmuj sie .Moze tak jak Kircym pisze mala biega i szybko spala
 
Oliwka no nieźle - a z mamą konsultowałaś, czy ma siłę taką kluskę nosić?:-p
Pabla, jak na speeda jakiego ma Lenka, to i tak neiźle przybrała:tak:
 
Melduje ze moje dziecie wazy 9,43 kg i ma 74cm wzrostu. calkiem niezly przyrost, 21 lutego bylo 8,84 kg :-)przynajmnniej jedna dobra wiadomosc :tak:
 
reklama
Do góry