reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

Zosia zagruba no cośty:szok::-D
Livka nadal 10,50 kg ,wzrost 84,5cm jakieś takie długie łapska dostała wszystki bluzeczki za krótkie rekawy
 
reklama
Efilo, weź przestań i nie słuchaj głupot!!! To co? Szkielet ma być????? Magda to dopiero pulpet, choć nie wiem ile teraz waży bo ostatnia wizyta u lekarza była 2 miechy temu. Ale Weronika do 3ciego roku życia też była kluseczką, a potem jak schudła, to...... Dla porównania - z tego co pamiętam - w wieku 2 lata i 9 miesięcy ważyła 17 kg, teraz mając 6 i pół waży ok. 21 kg....:szok:.
Ale, oczywiście nie ma co przeginać, bo córka mojego szwagra pół roku temu, w wieku lat 3 ważyła 25 kg. Teraz już kilka miesięcy jej nie widziałam, ale znając jej Mamusię i Babcię to obawiam się że nie tylko nie schudła, ale wręcz przeciwnie...:-(
 
Efilo-nie no prosze Cie! Co za glupoty! Zosienka jest jak malowana, nie ma sie do czego przyczepic!
A u nas 2 dni temu bylam na kontroli na 15 miesiecy i:
waga: 10,5 (54 centyl)
wzrost: 80,2 cm (82 centyl)
Lekarz powiedzial ze super nam malenstwo rosnie.
 
Zosia gruba :szok: to Maks ma 75cm wrostu (w butach), a waży ok 13kg :szok::szok::szok:
No i zakupione ostatnio kozaczki okazały się za wąskie w łydce :baffled:
 
efilo-to co by powiedziala leekarka jak ja bym przyszla z Mikim do niej wyslala by nas do sanatorium odchudzajace,a wazy 13500,a moze to ona ma jakies kompeksy?
 
A u nas 2 dni temu bylam na kontroli na 15 miesiecy i:
waga: 10,5 (54 centyl)
wzrost: 80,2 cm (82 centyl)
Lekarz powiedzial ze super nam malenstwo rosnie.

Izka u nas dokładnie tak samo
Zuzi dane z dzisiaj :
waga:10,5 kg
wzrost: 80 cm

I nie dostałam wskazań do reglamentacji jedzenia :-)
Efilo - Zosia waży super moim skromnym zdaniem:tak:
 
reklama
Efilo, weź przestań i nie słuchaj głupot!!! To co? Szkielet ma być????? Magda to dopiero pulpet, choć nie wiem ile teraz waży bo ostatnia wizyta u lekarza była 2 miechy temu. Ale Weronika do 3ciego roku życia też była kluseczką, a potem jak schudła, to...... Dla porównania - z tego co pamiętam - w wieku 2 lata i 9 miesięcy ważyła 17 kg, teraz mając 6 i pół waży ok. 21 kg....:szok:.
Ale, oczywiście nie ma co przeginać, bo córka mojego szwagra pół roku temu, w wieku lat 3 ważyła 25 kg. Teraz już kilka miesięcy jej nie widziałam, ale znając jej Mamusię i Babcię to obawiam się że nie tylko nie schudła, ale wręcz przeciwnie...:-(

Dzagud mój 12 letni starszak waży 33 kg :-D
 
Do góry