reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

Fantazja! Gdzieś Ty się podziewała dobra kobieto! Jak tam Twoja praca i wyjazd? Szykujecie się? Jak zdrówko Męża?
A Misia rzeczywiście super drobinka przy pozostałych Czerwcówiątkach.:tak:Ale skoro wszystko ok, to widać taka jej uroda.:-)
 
reklama
Czesc Dzagudku:) No mnostwo zawirowan bylo..w koncu zrezygnowalismy z wyjazdu, bo warunki finansowe okazaly sie duzo gorsze niz bedziemy mieli tutaj. Maz ok, wrocil na doktorat, czuje sie juz bardzo dobrze. Ja prace napisalam, bronie sie w listopadzie (czekanie na recenzje..) i od grudnia zaczynam prace:)
 
Fantazja-super ze Wam sie powoli uklada:tak:Trzymam kciuki za obrone pracy.
Nie martwiaj sie Amelka byla wazona tydzien temu i waga 8100.Nie jestes sama,choc u nas to przez ta infekcje co sie za nami ciagnie jak smród;-)
 
Elmaluszku, ja Ci powiem, ze wcale sie nie martwie, bo sama mala jestem (152 cm) i juz teraz Misia wydaje mi sie ciezkawa jak ja nosze:) A gdybym miala te kilka kilo wiecej nosic....chyba bym padla. Cale szczescie, moja Misia juz w pelni biegajaca, wiec na rece biore sporadycznie;)
 
fantazja właśnie doczytałam, więc pytania na Czerwcówkolandzie uznaj za niebyłe, natomiast komplement jak najbardziej podtrzymuję :-)
Cieszę się, że Wam się ładnie ułożyło - i gratuluję napisania pracy! :-)
A Misia ma posturę klasycznej modelki :tak: (z resztą, nie tylko posturę :-D)
 
Dziś mierzony Piotruś ma 80 cm (starałam się Go porządnie naciągnąć ;-)), natomiast ciężki jest na 10800g. Kawał chłopa :-)
 
Zosia ma 77 cm i waży 10,8 kg. Lekarka sprawdzała na siatkach i stwierdziła że Zośka jest za gruba i mam uważać na kalorie :wściekła/y:

Sprawdziłam sama i żeby było idealnie Zosia powinna mieć centymetr więcej. No co za babsztyl. Że niby mam jej diete wprowadzić i liczyć wszystko co je?
 
reklama
Do góry