reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

Magdy sandałki mają rozmiar 19 i są za duże przynajmniej z numer. Ale ze względu na podbicie nie widzę szansy na kupienie mniejszych.

A co do wzrostu to do tej pory nie wiem. Natomiast mam wrażenie że mi się ostatnimi czasu mocno "wydłużyła".
 
reklama
Siwucha a mi się wydaje że całkiem proporcjonalny Twój synek:tak:

Ja nie mierzyłam mojej Zu, ale po ciuszkach to wychodzi między 74-80. A buciki mamy 19 i też są odrobinę za duze.​
 
Czarek opomiarowany w piątek - waga 9400g (25 centyl), wzrost 77cm (25 centyl), stópka rozmiar 19, ciemiączko wyczuwalne na opuszek palca.
 
Dzisiejsze ważenie - Madzia waży 10,2 kg (50 centyl). Co dziwne utyła tylko kilo przez 4 miesiące (ostatnie ważenie w 9tym miesiącu było 9270 g). Może to zasługa tego że zaczęła się ruszać.
Wzrost nadal nieznany.:wściekła/y:
 
U nas jakiś szok wagowy, miesiąc temu było 10,5 kg w środę już 11 kg (na kilku wagach min. u lekarza), jak tak dalej pójdzie do końca roku nie zmieści sie w dostawce do wózka, a max waga wynosi 15 kg:eek:.
 
Wczoraj wazenie i mierzenie:trzynastomiesieczna Amelka wazy 12.5kg,mierzy 83cm.
Chyba juz poza skala hehehe
 
reklama
Do góry