reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

niestety nie mógł jej zobaczyć bo nie ma wymazu na covida
Co za absurd, przecież Ty też nie bedziesz co tydzień robić wymazu. To chyba niedobrze, że tata jeszcze nie widział córeczki, może by wtedy był bardziej empatyczny względem Ciebie i zdjęłoby to z Ciebie trochę ciężaru emocjonalnego. Mam nadzieję, że przynajmniej kontakt telefoniczny z oddziałem będzie dobry.
 
reklama
Miałam kiedyś bromergon, i strasznie się po nim czułam nawet po 1/4 tabletki a muszę być przytomna żeby wozić syna do przedszkola.
 
Widział już w poprzednim szpitalu, a to jak często trzeba robić wymaz?Ja już miałam pobierany.
Co za absurd, przecież Ty też nie bedziesz co tydzień robić wymazu. To chyba niedobrze, że tata jeszcze nie widział córeczki, może by wtedy był bardziej empatyczny względem Ciebie i zdjęłoby to z Ciebie trochę ciężaru emocjonalnego. Mam nadzieję, że przynajmniej kontakt telefoniczny z oddziałem będzie dobry.
 
@NewMom ja też po Bromergonie czułam się fatalnie, podobno Dostinex jest lepszy ale nie wygłaszałam laktacji chemicznie tylko za radą położnej odciągałam tylko kiedy czułam że już było dużo mleka i tylko do odczucia ulgi. Dosłownie w tydzień laktacja się wygasiła i to na pewno też z powodu stresu.
 
Teraz wraca z trzema przesiadkami , będzie na wieczór, nie chciał jechać samochodem bo mówił że nie wiadomo czego się dowie i nie pojedzie w nerwach.To już ostatnio jak widział córkę to się poplakal, mnie laktacja naprawdę teraz utrudnia, jeszcze syn po tych paru dniach co mnie nie było robi straszne histerie rano w przedszkolu i nie chce isc, a zaraz mu przechodzi, dlatego też pisałam że nie mogę być z córką dzień w dzień bo to się bardzo źle odbije na synu,.on rozumie wszystko już.i bardzo to przeżywa.
 
Ja brałam Dostinex. Żadnych skutków ubocznych nie było wystarczyły dwie tabletki. Ale chyba ważne by było by brać szybko po porodzie. Poradź się lekarza ale to naprWde dobre tabletki.
 
reklama
Do góry