reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

reklama
Kosmetyki
Chusteczki higieniczne do pielęgnacji 1 opak.
Krem do ciała i twarzy 1 szt.
Krem przeciw odparzeniom 1 szt.
Mydło dla niemowląt 1 szt.
Oliwka 1 szt.
Patyczki bezpieczne do czyszczenia uszu 1 opak.
Proszek lub płyn do prania bielizny niemowlęcej 1 opak.
Puder 1 szt.
 
Kosmetyki
Chusteczki higieniczne do pielęgnacji 1 opak.
Krem do ciała i twarzy 1 szt.
Krem przeciw odparzeniom 1 szt.
Mydło dla niemowląt 1 szt.
Oliwka 1 szt.
Patyczki bezpieczne do czyszczenia uszu 1 opak.
Proszek lub płyn do prania bielizny niemowlęcej 1 opak.
Puder 1 szt.


no niby to takie proste ale:

oliwka dla wiekszosci niemowlat nie jest konieczna , chyba ze maja sucha skore
puder ........ nie jest juz wskazany bo dziecko wchlania te drobinki i moze nabawic sie kaszlu

z reszta sie zgadzam :cool2:
 
Ja osobiscie mirka popieram Cie jesli chodzi o puder, bo lepszy od niego jest sudokrem a co do oliwki to sądze ze nigdy nie zaszkodzi no chyba ze mały/mała ma uczulenie.
 
slyszalam ze teraz lepsze sa balsamy od oliwek ,kiedys tak chwalili oliwki a teraz juz sie od tego odchodzi.Dowiem sie na szkole rodzenia i jak juz mnie podszkola w calej pielegnacji noworodka to napisze:tak:;-)
 
ja od zawsze uzywam oliwki po kapieli
ale jak dziecko jest malenkie to wystarczy dobry plyn do kapieli np oilatum, po nim nie trzeba niczym smarowac, ja tak kapalam malego
skorka byla rewelacyjna
przyda sie tez np kalium ( nadmanganian potasu) jak maluchy maja jakies wysypki ( co na poczatku jest zazwyczaj standardem) wtedy dodaje sie szczypte do kapieli- pomaga w 100%
do pupy uzywalam na samym poczatku zwyklego linomagu, tak mi podpowiedziala polozna w szpitalu i sudocremn jak byly np odparzenia
puder stoi do dzisiaj nieruszony
teraz jak jest wiekszy to tylko uzywam sudocremu jak trzeba
no i polecam bepanthen krem na roznr roznosci- wysypki i inne ;-)
 
reklama
Do góry