reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

Kiedy ostatnio byłam w sklepie i cos tam jeszcze dokupowalam obok mnie ogladała śpioszki dziewczyna w ciąży z męzem i teściowa, byli raczej z jakiejś wsi zabitej dechami sadząc po sposobie mówienia;-) Ta dziewczyna chciała kupić jakieś ubranka, bardzo jej się zresztą podobaly, a teściowa z męzem wyskoczyli na te biedną dzoiewczynę ze absolutnie nic ma nie kupować zeby nie zapeszać:szok: Na to ona ze chciała by sama wybrac rzeczy dla dziecka, a teściowa na to ze niech nie przesadza, ze ona sama jej pokupi to co trzeba i wyszli ze sklepu:szok: Nie rozumiem tego, przeciez to taka przyjemność wybierać i kompletowac ciuszki...:tak:

Widać w naszym społeczeństwie wszem i wobec ciemnota panuje... to tak jakbym moją klabzdrę słyszała, ale ja robię swoje, bo mi to sprawia przyjemność:-) Biedna dziewczyna...
 
reklama
gubie sie juz gdzie pisac czy tu czy w wozeczkach i innych bajereczkach :-p
no ale napisze tutaj

oto jaka chce kupic mate dzidziusiowi
Taf Toys MATA ZWIERZĄTKA duuża + WYBIERZ GRATIS (222044304) - Aukcje internetowe Allegro
albo taką,na nia bardziej mam ''oko'';-)
Taf Toys MATA ZWIERZĄTKA duuża + WYBIERZ GRATIS (222044304) - Aukcje internetowe Allegro

dlatego chce tego typu mate bo Pani w sklepie mi powiedziala ze tymi matami z pałąkami dzieci szybko sie nudza no i wyrastają
pozatym Milena takiej maty nie miala ale kupilismy jej takie puzzle piankowe i uwielbiala sie na nich bawic
no i wiem ze jak dzidziusia tam poloze to i Mili sie przylączy :-)
 
Fajnie to sobie Lilka wymyslilas! Ja tez mam puzzle i sa hitem mojego Allanka (on rozwala a mama sklada) hihi! Ja jednak maty nie kupie bo przy Allanku polozylam normalny koc w poszewce, ktory zawsze moglam wyprac i rozrzucalam mu zabawki dookola! Uwazam ze za duzo rzeczy dla maluszka to tez nie potrzebne! Pozniej sie tego zbiera i nie ma jak przejsc po wlasnym mieszkaniu!
Ja mam fotelik, lezaczek (od mojej siostry), 2 wozki (mutsy i quinny zapp), do tego mam szeleczki ze smycza dla chodzacego brzdaca a pozniej jak juz bedzie umial ustac w miejscu to kupimy mu taka deskorolke podlaczana do wozka! Drugi elozeczko kupia moi rodzice i tak poza tym nie musze nic innego kupowac a nawet jak bede musiala to wyjdzie dopiero " w praniu"
 
ja się pochwale bucikami dla mojego synusia:-)
buciki 1
zdjcie007ak5.jpg

buciki 2
zdjcie006bo9.jpg








 
Pati
uwielbiam takie malutkie sportowe buciki:tak: Napewno tez sie zaopatrze;-)
A ja nie mam sie jeszcze czym pochwalic, wczoraj zamowilam drugie maxi-cosi (jedno juz mam po corce) a dzisiaj przyszedl zestaw butelek Aventu - 2 male, 2 duze, 8 smoczkow do butelek, szczotka do czyszczenia butelek i smoczek uspakajacz. Wiec chyba oddnosnie butelek mam temat zamkniety na najblizsze 2 lata;-)
 
ja narazie mam kombinezonik ktory został w PL
a tutaj kupilismy tanio butki Adidasa
jak zrobie fote to wkleje :-p
 
Podczytuje sobie Was wspominając zeszły rok. Nasz Synuś też jest listopadowy. Już ma 9 miesięcy. Strasznie ten czas leci.
Lilka my mamy matę z pałąkami (puzzle zresztą też - są super jak maluch zaczyna siedzieć). Tomka kładliśmy na macie miej więcej po pierwszym miesiącu. Zauważył ją trochę później. Nie mogę powiedzieć że mu się wcześnie znudziła . Bawił się nią jeszcze w 7 miesiącu. I była super. A nie powiem że jest jakimś mało ruchliwym dzieckiem. Nie możemy go w domu dogonić - tak zasuwa na czworakach :-).
Pozdrowienia dla Wszystkich Listopadówek
 
reklama
Do góry