reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

wiecie co, brakuje mi tylko butelek, ale tak się zastanawiam ile tego kupić, z Wiktorem miałam całą baterię bo ściągalam mleczko i szłam na zajęcia, ale teraz sobie myślę że jak siedzę w domku to będę dawać prosto z cyca mleczko więc chyba dwie kupię żeby były na zaś a potem się zobaczy, dobrze myślę? Ile Wy macie butelek?
 
reklama
Misia ja mialam jedna butelke
Mila urodziła sie pod koniec lipca a ja od wrzesnia do szkoły chodziłam i jedna butelka nam starczyła i to ta 125ml :tak:

mi tez jeszcze butelka brakuje :happy:
 
wiecie co, brakuje mi tylko butelek, ale tak się zastanawiam ile tego kupić, z Wiktorem miałam całą baterię bo ściągalam mleczko i szłam na zajęcia, ale teraz sobie myślę że jak siedzę w domku to będę dawać prosto z cyca mleczko więc chyba dwie kupię żeby były na zaś a potem się zobaczy, dobrze myślę? Ile Wy macie butelek?
oj ja tez bede musiala kupic buteleczki bo musze wrocic na zajecia:-(
Misia jak sobie radzilas z Wiktorem?tzn sciagalas mleko i dlugo cie nie bylo w domu? nie wiem ile razy dziecko moze byc karmione z takiego sciagnietego mleka?:zawstydzona/y:
 
oj ja tez bede musiala kupic buteleczki bo musze wrocic na zajecia:-(
Misia jak sobie radzilas z Wiktorem?tzn sciagalas mleko i dlugo cie nie bylo w domu? nie wiem ile razy dziecko moze byc karmione z takiego sciagnietego mleka?:zawstydzona/y:

To było tak:
ściągałam wieczorkiem porcję około 100 ml mleka i dawalam do lodówki, szłam na zajęcia na 8:00, a Wika karmiłam o 6:30 z cycka i starczało mu do 9:30 i wtedy mu moja mama albo teściowa dawały moje mleczko z butelki, a ja wracałam około 12:00 do domku z pełnymi piersiami i karmiłam Wika znowu prosto z piersi.

Kathhe takie mleczko ściągnięte może sobie stać w lodówce okolo 2 dni. Jak chcesz dłużej to już musisz zamrozić - starcza na około 3 tyg. Ja miałam właśnie pomrożone na zapas gdybym nie mogła dojechać na 12:00 do domku, ściągałam do butelek i bezpośrednio w nich juz mrozilam.
Także w sumie chyba na razie jedna mała butla mi starczy ;-)
 
no ja miałam tylko aventu i tez uważam że są najlepsze :laugh2:,
a miała któraś i dr brownsa i aventu i może sie wypowiedzieć które lepsze? :confused:
 
reklama
Do góry