reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

reklama
Jagoda, faktycznie wydaje się być fajna :tak:ta mata. Ja mialam a raczej nadal mam, matę Tiny Love, taką :http://www.allegro.pl/item224749341_mata_tiny_love_plac_zabaw_cenne_gratisy_.html
Teraz jest bez zabawek, bez pałąków (robiły się niebezpieczne), mamy więc coś w stylu kolorowego kocyka.Może się jeszcze przydać ;-).
Puzzle piankowe to fajna sprawa, chciałam Oliwce całą podłogę wyłożyć tymi puzzlami ale jak zobaczyłam, jak ona je traktuje, to zwątpiłam.
A co do leżaczka bujaczka i fotelika sam.Z tego co wiem i co uczeni piszą, i lekarze, itd. to dziecko nie powinno przebywać w foteliku dłużej niż 2 godziny dziennie.Bo nie jest to dobre dla kręgosłupa malucha.Ja osobiście używałam fotelika do przewożenia Małej w samochodzie, a w domu miałam coś takiego leżaczek - bujaczek (227803291) - Aukcje internetowe Allegro
Inne kolory, no i drobne różnice od tego leżaczka co na zdjęciu, ale sprawdził się super, nawet jakiś czas, dopóki nie kupiliśmy krzesełka do karmienia, to służył właśnie jako krzesełko do karmienia.A ile razy Oliwka w nim zasnęła, ho ho...
 
ą
pozatym Milena takiej maty nie miala ale kupilismy jej takie puzzle piankowe i uwielbiala sie na nich bawic
no i wiem ze jak dzidziusia tam poloze to i Mili sie przylączy :-)

my również mamy puzzle piankowe :tak: to nam zastąpi matę edukacyjną :-)

ja używałam zastępczo fotelika zamiast bujaczka, ale nie było to wygodne, bo ciągle musiałam wpinać i wypinac ten fotelik do auta i z powrotem. Wolę mieć bujaczek w domku na miejscu i nie kombinować, mam upatrzony taki:
Leżaczek bujaczek Fisher Price i kojąca wibracja (229463299) - Aukcje internetowe Allegro
 
i gdzie te fotki kochane mamuśki,pochwalcie sie tym co macie ja postaram sie dzis wieczorem zrobic fotki i wkleje od razu - czekam na wasze.......
 
Women wiesz co? ja mam duzo ciuszkow kupionych i tak wszystkie wklejac to by mi niezle czasu zajeło
prosze sie fotek spodziewac w najblizszych dniach :tak:;-)
 
reklama
hahaaa
a dla mnie wyprawka to ciuszki :-)

czyli wozek i takie tam pierdolki??

ooo to poczekacie hehe
bo wozek dzisiaj przyszedł ale jest w PL,szwagier jedzie 20-ego to mi pod koniec miesiaca przywiezie

i licze na to ze łózeczko,posciel,karuzele i regał przewijak z wanienka tez :cool2:
 
Do góry