reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

reklama
Dziewczyny może któraś z Was nie zakupiła jeszcze wózka dla malucha, polecam taki oto zestaw po mojej córci.

Naprawdę polecam jako młoda mama! Ten zestaw sprawdzał się w każdej sytuacji, a jego stan okraślam jako bardzo dobry, wszystkie części materiałowe są czyściutkie, gdyż bez problemu można je prać.
Cena jest śmieszna, bo 1000 zl., w sklepie za nowy zapłaciłam 2700 zl.
Do odbioru w Warszawie.
Na pytania odpowiem pod nr. Tel.: 502 811 126

Oto opis:

Trophy Air 4 francuskiej firmy Bebe Confort , to stelaż ze skrętną przednią osią i dużymi pompowanymi kołami ,nadający się na każdy teren.Przeznaczony do mocowania gondoli Windoo,siedziska spacerowego Opera i fotelika Elios Safe Side.
Zalety:
·Przednia oś skrętna z możliwością blokowania dźwignią wygodnie umiejscowioną na rączce.
·Regulacja sztywności zawieszenia 3-stopniowa.
·Możliwość składania niezależnie od pozycji siedziska i rączki, po ponownym rozłożeniu powraca do poprzedniej pozycji
·Automatyczny przełącznik w rączce,składający wózek .Składanie w prostokąt,po złożeniu ,stelaż sam stoi.
·Zaczepy do torby na rączce.
·Duży materiałowy kosz na zakupy - 28 litrów
·Uniwersalny system mocowania gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego.
·Rączka łamana-wysokość regulowana.
·Hamulce na tylnych kołach .
·Duże pompowane koła.
·Podstawka dla drugiego dziecka.

Windoo to lekka i łatwa do przenoszenia gondola, która wykorzystuje ekskluzywny system recyrkulacji powietrza ułatwiający dzieciom oddychanie podczas snu.
Dla zapewnienia absolutnej wygody podczas noszenia oraz zerowego ryzyka, rączki są sztywne i ergonomiczne i odchylają się łatwo i szybko.Po postawieniu na podłodze gondola może się kołysać.
Dołączono samochodowy zestaw bezpieczeństwa i możliwe jest przewożenie dziecka w tej gondoli w samochodzie (certfikaty bezpieczenstwa) - to ogromny PLUS dla podróżujących, gdyż maluch do około 6 miesiąca życia nie powinien spędzać dłużej niż 2 h w foteliku samochodowym.
Wyściółka posiada właściwości antyalergiczne oraz antystatyczne. W całości zdejmuje się i nadaje do prania. Wewnętrzna tapicerka i materac nadają się do prania w pralce.

Fotelik Elios Safe Side - podstawowe zalety:
·bardzo lekki, łatwy do przenoszenia dzięki odchylanej ergonomicznej rączce
·fotelik spełnia dodatkowe funkcje: nosidełka, leżaczka oraz kołyski
·zdejmowany, regulowany daszek przeciwsłoneczny
·schowek z tyłu fotelika na drobne akcesoria i ulubione zabawki
·szelki bezpieczeństwa z miękkimi ochraniaczami
·poszycie fotelika można prać ręcznie
·dwuwarstwowa obudowa zapewnia amortyzację wstrząsów oraz ochronę przed zimnem i nadmiernym ciepłem
·rozbudowane sfery boczne dla maksymalnego bezpieczeństwa przy uderzeniach bocznych
·ergonomiczny kształt obudowy i dodatkowo wyściełane poszycie zapewniające dziecku pełen komfort
·pozycja leżąca fotelika zapewnia dziecku najwygodniejsze ułożenie w czasie podróży
·fotelik można zamocować na dowolnym stelażu wózka Bebe Confort przy użyciu łączników ModuloClip
 
A ja po raz pierwszy sie na forum znalazlam, mimo 6 miesiecy ciazy za sobą, kwestie zakupow, organizacji przestrzeni dzidzi itp. nadal są całkiem odległe.:zawstydzona/y:
Czy to już naprawdę czas?:confused:
 
A ja po raz pierwszy na forum, wiec witam serdecznie listopadowe mamuski.:-)
Co do wyprawek, zakupow,szalenstwa z tym zwiazanego jestem w lesie,mimo 6 miesiecy za sobą.Dwie pary body od ciotki, czpeczka od drugiej ciotki, koszulka dla chlopca, mimo ze dziewczynka sie szykuje-w second handzie-sliczna była.:sorry2:
Czy to juz tn czas nadszedł, by sie zorganizowac?:confused:
 
Witaj wielorybek.
Zapraszamy na Listopad 2007.Tam sobie plotkujemy ;-)

Nooo ja mam juz bardzo duzo ciuszkow :eek:
Wiekszosc po starszym synku,a i ostatnio zaszalalam i conieco pokupowalam.Pochwale sie pozniej :tak:
Mam wanienke po synku i lezaczek.
Mama mi z Polski przywiezie kolderke i posciel.
Mysle,ze juz jestem przygotowana i teraz czekac na malucha :sorry2:
 
Ja tez już prawie wszystko mam:tak: Mimo iż ma być dziewczynka to staralam się kupowac ciuszki w miare uniwersalne, bo różnie to bywa i czasem z córeczki robi się synek:-D Straszną frajde sprawia mi kupowanie rzeczy dla maleństwa! Kiedy ostatnio byłam w sklepie i cos tam jeszcze dokupowalam obok mnie ogladała śpioszki dziewczyna w ciąży z męzem i teściowa, byli raczej z jakiejś wsi zabitej dechami sadząc po sposobie mówienia;-) Ta dziewczyna chciała kupić jakieś ubranka, bardzo jej się zresztą podobaly, a teściowa z męzem wyskoczyli na te biedną dzoiewczynę ze absolutnie nic ma nie kupować zeby nie zapeszać:szok: Na to ona ze chciała by sama wybrac rzeczy dla dziecka, a teściowa na to ze niech nie przesadza, ze ona sama jej pokupi to co trzeba i wyszli ze sklepu:szok: Nie rozumiem tego, przeciez to taka przyjemność wybierać i kompletowac ciuszki...:tak:
 
reklama
Do góry