reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

dzieki misia. podpytam jutro jeszcze tych kobiet i zobaczymy:tak:
hehe zastanawiasz sie czego ci brakuje, ojjjj ja to w lesie jestem:zawstydzona/y: bo z kasa krucho ale chyba czas zaczac kupowac najpotrzebniejsze rzeczy. Zastanawiam sie jaki rozek kupic do szpitala-bo musimy miec swoj i nie wiem czy nie lepszy bedzie usztywniany na poczatek-dopuki sie nie wprawie w trzymaniu malenstwa:zawstydzona/y::-p
 
reklama
Kochane powiedzcie co powinno sie znaleźć w torbie do szpitala?Bo musze powoli jechac i zaopatrzyć sie we wszytsko.
Monia...niewiem jak w Bizielu, ale w dwójce napewno muszą być:
*koszula nocna,najlepiej dwie(mając doświadczenie z pierwszego porodu..ta pierwsza "po" była do wyrzucenia)
*podpaski długie,te na noc(u mnie sie sprawdziły)
*skarpetki na nogi
*stanik do karmienia
*dokumenty(dowód osobisty,karta ciąży)
*kosmatyczka

chyba tyle
aaaa no i ciuszki dla dzidzi
 
Czasem przydaje się szlafrok :tak:;-)
A co ubranek dla dzidzi to warto się dowiedzieć w szpitalu, czy trzeba mieć swoje, bo ja np. nie pomyślałam, nie zapytałam, wzięłam ciuszki a okazało się że niepotrzebnie.Potrzebne były pampersy i chusteczki dla dziecka.
Komórka i ładowarka też bywają potrzebne.Warto mieć jakieś gazety i kogoś co będzie co jakiś czas świeży zapas donosił.I książkę jakąś.Albo odtwrzacz mp3 lub discmana, żeby się zrelaksować ;-).
U nas np. były też wymagane własne sztućce i kubek i jeszcze termometr do mierzenia temperatury
 
ja do samego porodu mialam dwie zwykle koszulki ale takie dlugie
zwykle luzne tiszerty

a potem koszule juz po
majtki jednorazowe- super wynalazek
jakies swoje kosmetyki of kors
wode!!! ja pilam jak szalona

no i dla dziecka
ale bez szalenstw ;-)
 
U nas do szpitala trzeba mieć tylko koszulę nocną, podpaski, majtki, kosmetyki, klapki pod prysznic, klapki do chodzenia, dokumenty.
Dla dziecka tylko pampersy i chusteczki. Ubranka i kosmetyki zapewnia szpital.
 
reklama
Do góry