reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na... PORÓD

Antosiowa, jest tylko jedno wyjście:-D:-D. Musisz Edytka zafasolkować;-):-p. Wtedy będziesz mogła przeżywać z nami do woli;-):-):-p:-D:cool2:.
 
reklama
dziewczyny wy tez tak macie ze bardzo tesknicie za brzuszkiem my chcielibysmy miec druga dzidzie staramy sie od 6 miesiecy ale sa jakies problemy mam nadzieje ze w koncu sie uda
 
tynka tylko widzisz my jak staralismy sie za pierwszym razem to po miesiacu bylam w ciazy i urodzilam zdrowego synka a teraz nie moge zajsc to jakies zrzadzenie losu albo nie wiem co mam za soba juz jedno poronienie ale tumacze sobie tym ze to nie jeszcze byl czas widocznie choc bardzo zle sie czulam psychicznie po tym wydarzeniu ale mam dla kogo życ przecierz gdyby co mam synka i to dla niego musze byc dzielna
 
może masz po prostu jakąś blokadę psychiczna:baffled: możesz pragnąć ciąży z całego serca ale gdzieś podświadomie może boisz sie , że znów dojdzie do tragedii:baffled:
 
reklama
Do góry