reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na... PORÓD

my w zasadzie już się staramy:sorry2: tzn w tym momencie nie, bo @ przylazła:wściekła/y:
ale stosunkujemy sie bez zabezpieczenia od września:nerd: i jak na razie się nie udało:no:
no ale o Filipa staraliśmy sie 2,5 roku. wiecie ile to trzeba było się nasexowac:-D. dobrze że w końcu się udało, prawie naturalnie z małą pomoca Novum:blink:
 
reklama
my w zasadzie już się staramy:sorry2: tzn w tym momencie nie, bo @ przylazła:wściekła/y:
ale stosunkujemy sie bez zabezpieczenia od września:nerd: i jak na razie się nie udało:no:
no ale o Filipa staraliśmy sie 2,5 roku. wiecie ile to trzeba było się nasexowac:-D. dobrze że w końcu się udało, prawie naturalnie z małą pomoca Novum:blink:


Elżbietka a co to jest to Novum?
My też mieliśmy trochę problemów więc dla tego pytam.
 
no niezle my myslimy o staraniu sie od polowy kwietnia 2009 roku :-) no czyli za rok :-) tak zeby nastepny potomek byl ze stycznia 2010 :-) hehehe ciekawe czy to sie uda:-)
 
Ja też mam plan by urodzić w 2010 roku :tak: To może będzieky fasolkować we trójkę ;-):-D;-):-D

Elu 2,5 letnie sexowanie to niezła przyjemność tylko szkoda, że nie przyniosło to wcześniej oczekiwanego przez was efektu :-( Myślę, że teraz pójdzie wam szybciej :tak: A długo się leczyliście w tej klinice? Braliście jakieś leki?
 
reklama
Do góry