reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Justynka ale było w piątek bzyk bzyk a plemniki w śluzie płodnym żyją do 3dni to raz a dwa komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia o ile się nie mylę 12godz.
 
reklama
Justyna 415 nie dziękuję,choc bardzo chce owocu naszej milości,staram se o tym nie myślec ale to nie takie proste.Po @ zaczekamy jeszcze troszke i zrobie to beta hcg.
Dzieki bardzo za pomoc :-)
Pozdrawiam Was wszystkie
 
Witam, czy mogę się dołączyć do tego wątku??
Mam na imię Małgosia, mam 35 lat i 2 córki- prawie 16 i 14 lat, marzymy o synku.
.
jasna sprawa.....witamy:tak:
i muszę powiedziec że jestem pod wrażeniem, myślałam że w tym wieku kobieta myśli o wszystkim tylko nie o ciąży a tu proszę bardzo....:-)
no więc gosiaczku1973 ja ci życzę bardzo upragnionego syncia najszybciej jak to możliwe:-):tak:;-):-):tak::-D

a ja już sobie brykam bez szwów i muszę powiedzieć że mi całkiem fajnie.........i wcale nie bolało:-)
a tak swoją drogą to ciekawe którą z nas pierwszą wybrzuszy.........hehe:-)
 
Anulka59Jest zdolna od 12-24h.Jajko tez peka od 36 do 72h(u mnie akurat po zastrzyku ale normalnie jest tak samo).Niby w teorii wszystko jasne ale w praktyce...skad mam wiedziec,kiedy co jest?Musialabym sypiac z moim mezem co 12 godz co jest niemozliwe.Ale jakos tak czuje,ze w tym miesiacu nic z tego.15.07 ma byc@ to zobaczymy-chociaz ja cylke mam i tak nieregularne
 
Tyle godzin od pregnylu pęka pęcherzyk ale samo pękanie tyle nie trwa.Do 12godz po spadku tempki powinna być owu ale to jak sama napisałaś teoria a praktyka swoją drogą-gdyby zachodzenie w ciążę było samą matematyką to nie było9by to wszystko takie skomplikowane i zachodziłybyśmy w ciążę zaraz jak tylko tego sobie zapragnęłybyśmy.
 
Justyna 415 nie dziękuję,choc bardzo chce owocu naszej milości,staram se o tym nie myślec ale to nie takie proste.Po @ zaczekamy jeszcze troszke i zrobie to beta hcg.[/quote]

nie bardzo rozumiem, po co po @ robić BETE ????? Betę robisz jeżeli masz termin na @ a jej nie ma, a testy wychodzą negatywnie, to wtedy robisz właśnie Betę aby potwierdzić ( bądź wykluczyć ) ciążę ....

po @ jedynie możesz mierzyć temperaturę bądz stosować testy owulacyjne, aby określić kiedy zbliża się owulka i wtedy serduszkować .....
 
Czesc dziewczyny:-)Co taka cisza na forum???Co slychac ciekawego?Nic sie nie wydarzylo?No w sumie u mnie tez nic :dry:Ale jutro sie wydarzy bo mam ternin na@@@@@@@@!!
 
Justyna a może jednak @ nie przyjdzie czego ci bardzo życzę:-):-):tak::tak:

ja po mału szykuję się na owu i do dzieła tylko pytanie , czy moj organizm myśli tak samo i tego samego chce. Nie nastawiam się za mocno, co ma byc to będzie....i chyba juz zdałam sobie sprawę , że dzidziołek pojawi się wtedy kiedy on sam będzie chciał......;-)
trzymam łapki za wasze staranka.....:tak:
 
reklama
W takim razie zycze powodzenia i trzymam kciuki:-)teraz to byl moj pierwszy cykl z owu wiec nadzieji sobie nie robilam-to tak oficjalnie bo nadzieja zawsze jakas jest.Zobaczymy a noz...:-)
 
Do góry