reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Dzięki dziewczyny jakoś muszę zacząć sie zbierać po tym ciosie bo przecież nie mogę non stop funkcjonować na tabletkach uspokajających .
Sylwia mam duphaston i luteinę a jeśli po tych lekach się nie wchłonie to antykoncepcyjne jakieś ale tych się obawiam bo jak kiedyś brałam to potem miałam podwyższoną prolaktynę(już w czasie brania anty zaczęły się problemy z piersiami-miałam tak dużo mleka że mogłabym karmić).Niestey to już moja druga tak duża torbiel-w listopadzie miałam 6cm.
 
reklama
Anulka mam nadzieję szybko się z nią uporasz:happy:
,ja ma na 26.06 laparoskopię która ma usunąc mi te torbiele i nie jestem na 100% pewna czy dobrze robię ale trudno co będzie:-(

pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie!
:-);-):tak::-D:happy2::happy:;-):tak::-D:-)
 
Sylwia mnie też czeka pewnie laparoskopia ale nie wiem kiedy bo na już chcę jej uniknąć pociąć się zawsze mogę dać ale jeśli udałoby się bez to czemu nie.Będę trzymała za Ciebie kciuki.Mam nadzieję ze dasz zanć po laparo?
 
jasna sprawa napewno sie odezwe :-)
bo wrażeń będzie ;-)
mam nadzieje ,że laparo da mi odpowiedz dlaczego nie mamy jeszcze maluszka:zawstydzona/y:
pozdrawiam
trzymaj sie pa
 
Witam Was dziewczyny..
Staram się pierwszy cykl po poronieniu i dzis odebrałam wyniki bardzo prosze o pomoc w interpretacji:
Prolaktyna 280 mIU/l
Testoteron 3,08 mIU/l
wyniki byly robione w 13 dc, i nie wiem czy sa dobre i czy mam sznse na ciaze przy takich wynikach.
Maz nie robil badan dopiero za 10 dni ma badanie spermy ale karmilam go:) pro menem..prosze o pomoc i dzieki wielkie:)
cykle mam regularne co 28-30 dni
 
magdaim83 nie wiem jakie normy ma labolatorium w którym robiłaś badania ale prolaktyna wydaje mi się wysoka a to m może ale nie musi zaburzać owulację.Łatwo ją obniżyć np Bromergonem ale on jest na receptę.Bez recepty jest castagnus-ja niestety nie mogę go brać bo w ogóle go nie toleruję.
 
Witam Wszystkich.Jestem tu dzis pierwszy raz i nie wiem od czego mam zaczac.W sumie u mnie jest tak wszystko pokomplikowane(jesli chodzi o ciaze),ze moge sie chyba wypowiedziec na kazdy temat.Troche to forum czytalam(nie wszystko bo jest tego strasznie duzo)no i mysle,ze bedziemy sie mogly jakos razem wspomoc.Pozdrowienia:-)
 
Witam Dziewczyny:)
Zalogowałam sie w koncu chociaz ta stronke odwiedzam bardzo czesto:) I dolaczam do grona starajacych sie.Ja z moim mezczyzna staramy sie 3miesiace no ale narazie nic z tego nie wychodzi...Chociaz po ostatnim staranku mialam @ trwajaca tylko 4 dni chociaz zawsze mam ok 7dni...Wiec tak sie zastanawiam ze byc moze cos sie udalo bo slyszalam ze w ciazy na poczatku taka niby @ moze wystapic...:p
Pozdrawiam:)
 
Ja z mezem staram sie od 19 miesiecy i nc.Ale jestesmy juz przebadani z gory na dol ,ja jestem po laparoskopii,obecnie na hormonach,maz na witaminach,a za miesiac pierwsza proba inseminacji,chyba,ze tak sie jeszcze uda(???):tak:
 
reklama
Sylwia mnie też czeka pewnie laparoskopia ale nie wiem kiedy bo na już chcę jej uniknąć pociąć się zawsze mogę dać ale jeśli udałoby się bez to czemu nie.Będę trzymała za Ciebie kciuki.Mam nadzieję ze dasz zanć po laparo?
Laparoskopia wcale nie jest straszna.Dwa przeciecia w dole brzucha sa tak male,ze wogole slad nie zostaje,tylko malutka kreseczka w srodku pepka.Aaaaai bardzo pomaga w diagnozowaniu
 
Do góry