reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

reklama
Medio mi się tak wydaje, że może to kamień albo jakiś polip, jestem dobrej myśli. W nocy ma dzwonić i wtedy wszystkiego się dowiem.
 
witam was:-)ja już po pracy
pogoda u nas fatalna,leje i wieje a mnie
dzisiaj czeka wizyta u mojego gina,będzie sprawdzal czy pęchęrzyki ROSNĄŁ,hehe:-Dzobaczymy co powie ale ogolnie to chyba go zmienię bo czuję że zamiast do przodu to ja sie cofam
narka
 
Medio będzie dobrze, innej opcji nie ma.:-);-)
Sylwia jeżeli gin coś ci nie odpowiada, to lepiej zmienić go jak najszybciej. ;-) ;-)

Miłego wieczorku
 
Milego dnia zycze, ja dzis mam napiecie w podbrzuszu i czuje sie tak jakbym miala juz @. Poczekamy zobaczymy, dzien jest dlugi moze przyjdzie.
 
Baetko tak nadzieja zawsze jest, ale dzis tempka troche w dol poszla i inne oznaki wskazuje na nadchodzaca @. Trudno, nastepne proby w kwietniu.
 
reklama
Medio nie łam się, będzie dobrze. Może przerwa w starankach na dobre wam tylko wyjdzie, a co do tempki.......Też tak miałam w sierpniu i wrześniu 2007- tem po owulacji 37,1C a potem z dnia na dzień drastycznie szła w dół.
 
Do góry