reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Nieee no, tak sobie żartuję. To znaczy starania będą, ale symboliczne. Za 6 dni wizyta w sprawie in vitro, więc mogę sobie te starania darować tak naprawdę... Ale wiecie - ta szwagierka kuzynki koleżanki teściowej tuż przed in vitro ZASZŁA, więc... 😆 :-D
Zawsze jest nadzieja, więc warto próbować, nawet jak się nie widzi szans :)
 
reklama
Hej. Paczka z testami w paczkomacue. Tymczasem chciałam Obaczyć jak wyjdzie facelle. I kusze się o stwierdzenie, że już jest cień w stosunku do wczoraj i przedwczoraj. Planowo jeszcze testy w weekend ( bo nie wierzę że wytrzymam do pon) i w poniedziałek 😁 beta we wtorek 🤔
Piękna kreska!!!

PS. Już zapomniałam, jak to łączyć odpowiedź z kilkoma odpowiedziami? Klikam +cytat, a wychodzi i tak tylko jedno, i tak pisze post pod postem :/
 
Na tyle testów co Ty juz zrobiłaś to ten facelle powinien się na ciemno już wybarwić 🤷🏽‍♀️
Zrobiłam trzy. Na dwóch przedwczoraj cień cienia cienia, wczoraj cień cienia, dzisiaj cień. A planowo miesiączka powinna przyjść pon/ wtorek więc jeszcze zobaczę co wyjdzie. Ale naprawdę liczę się z biochemiczna.
 
Zrobiłam trzy. Na dwóch przedwczoraj cień cienia cienia, wczoraj cień cienia, dzisiaj cień. A planowo miesiączka powinna przyjść pon/ wtorek więc jeszcze zobaczę co wyjdzie. Ale naprawdę liczę się z biochemiczna.
Jesteś kilka dni przed okresem?
Więc może takie blade kredki dlatego
 
reklama
Do góry