reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Ostatnio na in vitro był ten temat i tam jakaś dziewczyna pisała, że lekarz jej powiedział, że papierosy czy jakieś nielegalne używki to zdecydowanie nie, śmieciowe jedzenie też nie - ale alkohol jak najbardziej i jako że się dziewczyna zdziwiła to dodał właśnie, że a Pani myśli, że skąd patologia ma tyle dzieci i brak problemów z płodnością?
Tak se teraz myślę, no bo alko rozrzedza krew, może to taki acard w płynie 😆 *

*Oczywiście śmieszkuję, to są bardzo głupie żarty i się kajam
 
reklama
Ostatnio na in vitro był ten temat i tam jakaś dziewczyna pisała, że lekarz jej powiedział, że papierosy czy jakieś nielegalne używki to zdecydowanie nie, śmieciowe jedzenie też nie - ale alkohol jak najbardziej i jako że się dziewczyna zdziwiła to dodał właśnie, że a Pani myśli, że skąd patologia ma tyle dzieci i brak problemów z płodnością?
Podobną rzecz usłyszałam w klinice leczenie niepłodności. Chodziło o zaniżone parametry nasienia. Lekarz od razu zwrócił uwagę, że ze wszystkich złych nawyków, akurat alkohol jest najmniej szkodliwy. Dodał tez, ze wyniki mężczyzn po rzuceniu alkoholu wcale nie są dużo lepsze, natomiast Ci którzy rzucili papierosy mają ogromne różnice.
 
@MadHatter @pietraczkaa no
IMG_20220727_221834.jpg

Ona już tu była i wróciła po więcej 😆
 
Ostatnio na in vitro był ten temat i tam jakaś dziewczyna pisała, że lekarz jej powiedział, że papierosy czy jakieś nielegalne używki to zdecydowanie nie, śmieciowe jedzenie też nie - ale alkohol jak najbardziej i jako że się dziewczyna zdziwiła to dodał właśnie, że a Pani myśli, że skąd patologia ma tyle dzieci i brak problemów z płodnością?
no, jakby tak pewnie przebadać wszystkich, którzy zaszli bez problemów to większości coś by wyszło. Tylko po prostu nie mają szansy się o tym dowiedzieć i mają szczęście, że im się udało.
 
Podobną rzecz usłyszałam w klinice leczenie niepłodności. Chodziło o zaniżone parametry nasienia. Lekarz od razu zwrócił uwagę, że ze wszystkich złych nawyków, akurat alkohol jest najmniej szkodliwy. Dodał tez, ze wyniki mężczyzn po rzuceniu alkoholu wcale nie są dużo lepsze, natomiast Ci którzy rzucili papierosy mają ogromne różnice.
mojemu mężowi andro powiedział, ze m anie przeginać. Że jak raz na jakiś czas się napije, raz na jakiś czas zapali, raz na jakiś czas pójdzie na saune to nic sie nie stanie.
 
mojemu mężowi andro powiedział, ze m anie przeginać. Że jak raz na jakiś czas się napije, raz na jakiś czas zapali, raz na jakiś czas pójdzie na saune to nic sie nie stanie.
Kurde dostałam jakiejś głupawki i jak przeczytałam "andro" to pomyślałam se, że jakbym była lekarzem andrologiem facetem to bym nagrywała tiktoki pod ksywą Andre Andro 😁

I teraz druga rozkmina. Lady Gaga chyba tak śpiewała 😶😁😆
 
Kurde dostałam jakiejś głupawki i jak przeczytałam "andro" to pomyślałam se, że jakbym była lekarzem andrologiem facetem to bym nagrywała tiktoki pod ksywą Andre Andro 😁

I teraz druga rozkmina. Lady Gaga chyba tak śpiewała 😶😁😆
Albo ona śpiewała "ale jądro" 🤔 nie wiem już ale na jedno wychodzi i pasuje mi do koncepcji 😆
 
reklama
Do góry