reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
Ja też nie :D szczególnie, że do tej pory miałam tak że jak ciąży nie było to już kilka dpo ta temperatura mi leciała w dół :D

Został mi jeden pink, zachowam go na piątek, albo nawet na sobotę. Ale już zła jestem bo dzisiaj 28dc więc już mi się wydłuży :( Nie ma to jak okres w Turcji przy 40 stopniach 🙈
Może nie będzie okresu. Już nie pamietam owu potwierdzona na kontretny dzień była czy tak jak ja sobie strzelislas ?;D
 
Może nie będzie okresu. Już nie pamietam owu potwierdzona na kontretny dzień była czy tak jak ja sobie strzelislas ?;D

Nie potwierdzałam niczym. W sensie tylko tą temperaturą, nie robię testów owu

W piątek (22.07) robiłam betę wyszła <0.2, progesteron 12ng więc śmiesznie do dupy - ale owu wygląda jakby była
 
Ja też nie :D szczególnie, że do tej pory miałam tak że jak ciąży nie było to już kilka dpo ta temperatura mi leciała w dół :D

Został mi jeden pink, zachowam go na piątek, albo nawet na sobotę. Ale już zła jestem bo dzisiaj 28dc więc już mi się wydłuży :( Nie ma to jak okres w Turcji przy 40 stopniach 🙈
Trzymam kciuki żeby się zakreskowało :)
 
Nie potwierdzałam niczym. W sensie tylko tą temperaturą, nie robię testów owu

W piątek (22.07) robiłam betę wyszła <0.2, progesteron 12ng więc śmiesznie do dupy - ale owu wygląda jakby była
Ja w piątek tydzień temu na monitoringu miałam 19 mm pęcherzyk, w sobotę po południu owulak prawie pozytywny wiec może owu w niedziele była tak jak apka pokazuje i o dziwo mi ta statystyka pokrywa się z monitoringiem 😀 ale wczoraj miałam betę 0,5 a proga 14 wiec nie wiem czy to tez nie jest mało szałowo jeśli chodzi o progesteron
 
Według mnie z obu wykresów wynika, że owu była 21.07

Ale powiem Ci, że to jest nic. Ja jutro mam 14dpo i powinnam dostać okres, a tu taka sytuacja. Co się tu odwala to ja nie wiem. Uprzedzam test negatywny 🙈

Zobacz załącznik 1427297
Ola a Ty nie pisałaś, że komórka lubi wybór? Może do Twojej dotarło, że to już końcówka starań, blisko rezygnacji, decyzji o podwiązaniu nasieniowodów itd. i ona teraz po prostu robiła tak długo casting z Terminatorami, które przetrwały? 😁😁😁 I np. dopiero się dała zapłodnić? 😁
 
reklama
Ola a Ty nie pisałaś, że komórka lubi wybór? Może do Twojej dotarło, że to już końcówka starań, blisko rezygnacji, decyzji o podwiązaniu nasieniowodów itd. i ona teraz po prostu robiła tak długo casting z Terminatorami, które przetrwały? 😁😁😁 I np. dopiero się dała zapłodnić? 😁

Nie wiem czy wege plemniki są wstanie żyć 2 tygodnie xD
 
Do góry