reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
I to sie nazywa zakończenie m-ca z przytupem. Gratulacje czekamy na betę, niska nie będzie to widać.🥰😍🍀💚
Dziękuję bardzo :) może we wtorek zrobię dopiero, ogólnie to w pierwszej ciąży wcale nie robiłam tylko czekałam na wizytę, bo byłam za granicą to też nie miałam możliwości za bardzo. A to jest tak że te badanie trzeba zrobić? Czy raczej dobrze by było? :)
 
Dziękuję bardzo :) może we wtorek zrobię dopiero, ogólnie to w pierwszej ciąży wcale nie robiłam tylko czekałam na wizytę, bo byłam za granicą to też nie miałam możliwości za bardzo. A to jest tak że te badanie trzeba zrobić? Czy raczej dobrze by było? :)
Raczej warto, by sprawdzić prawidłowy przyrost, warto też zrobić progesteron, po nim tez można się upewnić co do prawidłowości. Aczkolwiek ja po doświadczeniu cp uwazam to jako niezbędne, ktoś bez takiego doświadczenia będzie czekał do 1 wizyty i u większości wszystko będzie dobrze.
 
Dzień dobry. Pytanie które od rana zaprząta mi głowę: co jeśli test jest nieważny czyli nocna jedna kreska ale przy literce C?
 
Raczej warto, by sprawdzić prawidłowy przyrost, warto też zrobić progesteron, po nim tez można się upewnić co do prawidłowości. Aczkolwiek ja po doświadczeniu cp uwazam to jako niezbędne, ktoś bez takiego doświadczenia będzie czekał do 1 wizyty i u większości wszystko będzie dobrze.
Jasne, może we wtorek pojadę, ale w czwartek już pracuje i chyba nie będę miała możliwości potworki.. choć jeszcze to przemysle i się postaram :)
 
Dzień dobry. Pytanie które od rana zaprząta mi głowę: co jeśli test jest nieważny czyli nocna jedna kreska ale przy literce C?
Nie za bardzo rozumiem.. C to control line, czyli kreska jest zawsze w tym władnie miejscu, co oznacza ze jest jest prawidłowy. Gdyby był nieprawidłowy byłaby kreska przy T
 
Nie za bardzo rozumiem.. C to control line, czyli kreska jest zawsze w tym władnie miejscu, co oznacza ze jest jest prawidłowy. Gdyby był nieprawidłowy byłaby kreska przy T
Już wszystko wiem. Na pudełku testeo jest rysunek że negatywny jest przy T a nieprawidłowy przy C. W środku w instrukcji jest już ok. Także dziś też negatyw😔
 
reklama
Dziękuję bardzo :) może we wtorek zrobię dopiero, ogólnie to w pierwszej ciąży wcale nie robiłam tylko czekałam na wizytę, bo byłam za granicą to też nie miałam możliwości za bardzo. A to jest tak że te badanie trzeba zrobić? Czy raczej dobrze by było? :)
Opisuj objawy z ostatnich dni sprzed testów😁😁😁
 
Do góry