reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

Dziewczyny, nie wiem czy temat na ten wątek jeśli nie to dajcie znać.
Pytanie takie, czy macie może coś do polecenia na tworzące się rozstępy .. ?
Kremy, ćwiczenia, sposoby, cokolwiek.
Moje uda, a teraz zauważyłam ze i nawet łydki są w pręgach. :( Mam wrażenie, że z miesiąca na miesiąc jest ich więcej i więcej.
Zbliża się lato a ja się wstydzę swoich nóg 😵‍💫
Martwię się bardzo, że jak zajdę w ciąże problem się pogłębi, nie wiem co robić.
Bio oil. Olejek. Naprawdę polecam.
 
reklama
Dziewczyny, nie wiem czy temat na ten wątek jeśli nie to dajcie znać.
Pytanie takie, czy macie może coś do polecenia na tworzące się rozstępy .. ?
Kremy, ćwiczenia, sposoby, cokolwiek.
Moje uda, a teraz zauważyłam ze i nawet łydki są w pręgach. :( Mam wrażenie, że z miesiąca na miesiąc jest ich więcej i więcej.
Zbliża się lato a ja się wstydzę swoich nóg 😵‍💫
Martwię się bardzo, że jak zajdę w ciąże problem się pogłębi, nie wiem co robić.

Wydaje mi się, ze jak masz taką tendencje to nic nie zrobisz 😞
Ale regularne ćwiczenia i jakies zdrowsze jedzenie na pewno nie zaszkodzą.
 
Dziewczyny, nie wiem czy temat na ten wątek jeśli nie to dajcie znać.
Pytanie takie, czy macie może coś do polecenia na tworzące się rozstępy .. ?
Kremy, ćwiczenia, sposoby, cokolwiek.
Moje uda, a teraz zauważyłam ze i nawet łydki są w pręgach. :( Mam wrażenie, że z miesiąca na miesiąc jest ich więcej i więcej.
Zbliża się lato a ja się wstydzę swoich nóg 😵‍💫
Martwię się bardzo, że jak zajdę w ciąże problem się pogłębi, nie wiem co robić.

Polecam czysty olej ze słodkich migdałów. :)
 
No siema. Wpadłam powiedzieć, ze Stary dostał wyniki nasienia i jest jak jest, czyli jak zawsze. W poniedziałek wizyta, to się dowiemy, czy do inseminacji nas dopuszczą.
1681897328136.png
 
reklama
Do góry