reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

Dziewczyny, jako że jesteście kopalnia wiedzy podpowiedzcie kiedy i jakie badania hormonalne zrobić by sprawdzić co powoduje zawirowania w cyklach.
Nie staram się już o dzieci, ale chciałabym iść do swojego gina już z pakietem badań a nie najpierw wizyta, da mi zalecenia badani i znów wizyta. Wolę tę kasę od razu wydać na badania 🤣
 
reklama
ja slyszalam ze trzeba sporo tych tabletek lyknac by byl efekt i lepiej olej z wiesiolka pic po lyzeczce ale to pewnie do weryfikacji :)
Zarzuci ktoś jakimś fajnym olejem z wiesiołka w takim razie? ❤️ bardzo ładnie proszę
I co z ta witamina a+e z aliness? To ta w kroplach? I co jeżeli chodzi o witaminę a, na która tak trzeba uważać w ciąży? Czy te krople bierzemy do owulacji i po owulacji stop?
 
Zarzuci ktoś jakimś fajnym olejem z wiesiołka w takim razie? ❤️ bardzo ładnie proszę
I co z ta witamina a+e z aliness? To ta w kroplach? I co jeżeli chodzi o witaminę a, na która tak trzeba uważać w ciąży? Czy te krople bierzemy do owulacji i po owulacji stop?
ja zamawiam z Olini, troche drogie ale mozna znalezc kody w necie na 10% a jakosc olejow, oliw itd jest naprawde dobra

tez slyszalam ze wit A moze juz w ciazy szkodzic ale podejrzewam ze mozna brac po owulacji bo na progesteron maja dobry wplyw. Wiec jak tylko pojawi sie pozytyw, to odstawic wit A
 
Zarzuci ktoś jakimś fajnym olejem z wiesiołka w takim razie? ❤️ bardzo ładnie proszę
I co z ta witamina a+e z aliness? To ta w kroplach? I co jeżeli chodzi o witaminę a, na która tak trzeba uważać w ciąży? Czy te krople bierzemy do owulacji i po owulacji stop?

Ja mam kupiony ten co Ty.
A teraz kończę ten
 

Załączniki

  • bc7536b8-cb45-4f5c-96ae-b11f9542dee1.jpeg
    bc7536b8-cb45-4f5c-96ae-b11f9542dee1.jpeg
    35,2 KB · Wyświetleń: 34
Zarzuci ktoś jakimś fajnym olejem z wiesiołka w takim razie? ❤️ bardzo ładnie proszę
I co z ta witamina a+e z aliness? To ta w kroplach? I co jeżeli chodzi o witaminę a, na która tak trzeba uważać w ciąży? Czy te krople bierzemy do owulacji i po owulacji stop?
Taki mam.
 

Załączniki

  • IMG_1268.jpeg
    IMG_1268.jpeg
    38,4 KB · Wyświetleń: 19
Ja brałam takiej firmy tylko w kapsułkach. Kiedyś był w hebe. Ma w składzie wit a i e i mi super ratował suchą skórę. A na śluz też działał konkretnie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230419_162845_Super-Pharm.jpg
    Screenshot_20230419_162845_Super-Pharm.jpg
    118,4 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Do góry